Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nerwa 19 paź 2013, 11:32
hania33, ale to wlasnie nie byly lęki, tylko takie pobudzenie ogolne. Nie wiem... taka energie jakas mialam, ze moglabym duzo rzeczy robic. I teraz w sumie tez lęku nie czuje ale mega zmeczenie i otumanienie - wiec pewnie jak wyjde na zewnatrz do ludzi, to bedzie gorzej :-/

jetodik, ja to sie zle po lekach czuje, wiec raczej bym nie chciala nic brac. Ewentualnie te benzo mam awaryjnie, ale.... nie chce brac codziennie. I tak w sumie czesto biore w srodku nocy (ale tylko kawałek na szczescie).
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez platek rozy 19 paź 2013, 11:34
Nerwa a ile tego benzo bierzesz? Ja skapitulowalam jutro biore mobemid trudno ... zobacze jak sie bede czula.Oby mnie nie poniewieral za bardzo.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez hania33 19 paź 2013, 11:34
nerwa, Ale co wtedy czujesz , gdy wychodzisz ? pobudzenie czy otumanienie? może Ty masz depresje?

-- 19 paź 2013, 11:35 --

platek rozy, Inni chwalą ten lek , może dasz rade.
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 19 paź 2013, 11:36
platek rozy, zazwyczaj biore mniej niz 1/4 tabletki (0.5g) :) Tak 1/4 to juz biore np. przed samolotem, bo to mi sie jakos duzo wydaje ;)
A Ty z tymi lekami, to zacznij sobie od malej dawki i tak zwiekszaj stopniowo, wtedy nie bedzie stresa, ze jakies mega objawy uboczne nagle.
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez hania33 19 paź 2013, 11:37
nerwa, To była ta ekscytacja i mi sie wydaje , ze zbyt dużo chciałaś zrobić , tak jak ja w kraju jak byłam..i później organizm sam padł.

Obrazek

przez nerwa 19 paź 2013, 11:38
hania33, pobudzenie z otumanieniem :) Tzn. taki stan moze odrealnienia troche, sennosci, i braku skupienia na czymkolowiek. I jesli mam to w domu, to jest ok, moge sobie posiedziec przy kompie. Ale wiadomo, na zewnatrz duzo sie dzieje - ludzie chodza, i trzeba ogarniac wszystko. I to jest dla mnie wtedy za duzo (mniej wiecej tak, jak ide do marketu i nawet sie czuje neizle, ale tam jest jasne swiatlo, duzo produktow i tez powoduje to u mnie takie nerwy od razu). wiec tutaj jak taki stan i wychodze , to zaraz lęk zaczynam odczuwac, bo przeraza mnie to wszystko jak jestem w takim stanie akurat.

przez PJT 19 paź 2013, 11:39
brałem moklobemid ze względu na to że nie ma żadnych seksualnych efektów ubocznych.
skutecznosc porownywalna do lekow tlpd

czesc Hania jak tam ?
Restate my assumptions: One, Mathematics is the language of nature
I know the pieces fit.
PJT

przez hania33 19 paź 2013, 11:40
nerwa, To ja mam tak samo w sklepach , światła , osoby , glosy ..

Obrazek

przez nerwa 19 paź 2013, 11:40
hania33, pewnie tak, tylko ja tą ekscytacje to mam tez i zagranica, gdzie totalnie nic nie robie i nic sie nie dzieje :-/ I myslalam, moze, ze to dlatego, ze malo robie to potem mozg w nocy pracuje w zamian. I tutaj mialam nadzieje, ze jak caly dzien cos robie to juz bede na tyle zmecozna tym dniem, ze zasne - a tu dokladnie to samo.

przez hania33 19 paź 2013, 11:43
nerwa, Ja również tutaj mam , musimy wyleczyć siebie , niestety..żaden kraj nas nie wyleczy.To jest smutne , ponieważ myślałam , ze w kraju będę czuć się bezpieczna itp , lecz tak nie było.Nie wiem co mam ze soba robic , ciezko jest i tyle.

Obrazek

przez jetodik 19 paź 2013, 11:44
hania33, też brałem paro, jeszcze bardziej mnie pobudzała, pomagała tylko trochę.

nerwa,
jetodik, ja to sie zle po lekach czuje, wiec raczej bym nie chciala nic brac. Ewentualnie te benzo mam awaryjnie, ale.... nie chce brac codziennie. I tak w sumie czesto biore w srodku nocy (ale tylko kawałek na szczescie).

no i to benzo pomaga? alkohol pomaga?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez hania33 19 paź 2013, 11:44
PJT, Witaj , tak sobie , raz lepiej raz gorzej a co u Ciebie?

-- 19 paź 2013, 11:45 --

jetodik, Mnie wycisza , inaczej działa jakoś ..to paro. I mam mniej lęków a to już coś.

Obrazek

przez platek rozy 19 paź 2013, 11:45
PJT napisał(a):brałem moklobemid ze względu na to że nie ma żadnych seksualnych efektów ubocznych.
skutecznosc porownywalna do lekow tlpd

czesc Hania jak tam ?

To znaczy jakie efekty? A tyje sie po nim?

Ja juz mialam po lekach takie jazdy ze sie po prostu boje wziac.

Nerwa i nie jestes otumaniona po takiej dawce?
Zamierzam zaczac od 1/4 tablety wlasnie... ponoc zeby byl efekt leczniczy trzeba wziac az dwie ;) Dla mnie niewyobrazalne bo dwie to moj zgon totalny.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez nerwa 19 paź 2013, 11:48
hania33, no tak, niestety :(
Ale wiesz co, ja i tak sie ciesze, bo tutaj jak jestem to naprawde, duzo podrozuje, jezdze w rozne meisjca, zalatwiam sprawy, z roznymi ludzmi mam kontakt. Jakos tak duzo sie dzieje i nie mam poczucia straconych dni. A z kolei za granica, moje zycie wyglada dzien w dzien tak smao, wstaje, ide do pracy, wracam robie obiad i ide spac - i jakos nie mam, ze a to po drodze z pracy wstapie do centrum handlowego na zakupy - bo po pierwsze nie ma tam w poblizu zadnego, po drugie nie mam samochodu i mi sie nie chce tluc sie autobusami gdzies daleko i potem dzwigac wszystko. A tu taka bardziej jednak mobilna jestem.
Albo jak pojechalam do dawnej pracy wczoraj, to co chwile spotykalam ludzi ktorych znam i z ktorymi moglam chwile pogadac. I tez to takie fajne bylo - ze tak naprawde czuje sie "u siebie".

Sortuj wg