Miro - blog walki z atakami paniki, dla potomnych...

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez słonko1 30 maja 2013, 17:03
Saraid, Wiem Kochaniutka,muszę poradzić,mąż pracuje we Francji,no i jest okazja żeby pokazać młodzieży kawałek większego świata,muszę się poświęcić dla Skarbów moich :)
słonko1

przez Miro 30 maja 2013, 17:03
deader, Zgadza się! A Vietnam? To był dopiero poligon doświadczalny, wszelakiej maści chemii :shock:
Kliknij, full screen, full głośność, wyluzuj się --> http://vimeo.com/23333232

przez deader 30 maja 2013, 17:06
Miro napisał(a):deader, Zgadza się! A Vietnam? To był dopiero poligon doświadczalny, wszelakiej maści chemii :shock:

O II WŚ wiem na pewno, o Vietnamie - w tym temacie mniej, ale myśle że mógłbym przyklasnać - w końcu działo sie to 25 lat później, mnóstwo nowych środków powstało. W tym czasie diazepam był już od dawna w "cywilnym" użyciu, więc co dopiero tam wojakom musieli podsuwać..?

Temat interesujacy, jak masz jakieś źródeło informacji to podziel się :)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez słonko1 30 maja 2013, 17:10
Miro, Dzięki za radę ;),problem z bani kupuje alkohol:) Oczewiście żarcik,bo nie piję,jeżeli już to bardzo mało,z mężusiem,ale dzięki poprawiłeś mi humor :)
słonko1

przez Miro 30 maja 2013, 17:12
deader, Raczej przekazy ustne typu "Third hand" ale na pewno znajdziesz w necie filmy, na YT poszukaj po angielsku.

przez deader 30 maja 2013, 17:14
Miro, ano chyba tak uczynię, mam małego "hopla" jeśli chodzi o tą wojnę, więc temat warty zgłębienia.

przez Miro 30 maja 2013, 17:22
deader, Masz tutaj I WW http://www.youtube.com/watch?v=S7Jll9_EiyA

-- 30 maja 2013, 17:26 --

przez deader 30 maja 2013, 17:30
Ciekawe, zwłaszcza to co piszą w opisie pod filmem.

przez Miro 31 maja 2013, 13:16
OK, nie brałem dziś żadnych leków, co oznacza że zaraz wskakuję w wesołe pudełko, i zrobię jakąś traskę po mieście, może będą akcje :mrgreen:

-- 31 maja 2013, 14:43 --

No i udało się wywołać ataki nie tyle co paniki, ale wzmożonego niepokoju. Nie udało się to niestety w aucie, mogę śmigać już wszędzie ;) Udało mi się to za pomocą nie brania żadnych leków, i oddalenia się na piechotę dość daleko. Ale za to uczucia które ogarnia Was kiedy to mija, kiedy to pokonujecie nie zastąpią żadne pigułki. Nie mam z czym tego nawet porównać, po prostu niesamowite uczucie kiedy organizm nagle podczas ataku zaczyna się wyciszać, i taki błogostan ;)

Tak więc znów triumfalny papieros, oraz fotka ze spaceru, dla tych którzy nie chcą, nie mogą się przemóc, taka... fotka Motywacyjna...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez nerwa 31 maja 2013, 16:33
Miro napisał(a):Saraid, Dobra, zaczynamy wywody:
Zabieg Chirurgiczny: Lekarz już tam dobrze wie co w takim przypadku robić, od dentysty ktoś już zwiał z połową wyrwanego zęba podczas ataku paniki, choć mógł tylko dentyście powiedzieć - dostał by w żyłę taki mix, że można by mu zrobić "Hollywood Smile" podczas jednej wizyty.

Ja mialam kiedys taka sytuacje u dentysty, i po prostu powiedzialam, ze jest mi gorąco i czy moge na chwile wysjc do lazienki :) zgodzil sie, poszlam i ochlonelam...
A dodatkowo - nigdy nie biore znieczulenia (no chyba, ze to konieczne) i wtedy tak boli, ze czlowiek jest na tym skupiony a nie na nerwicy ;)
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Miro 31 maja 2013, 17:44
nerwa, No i da się? Da Się! ;)

Ja już po popołódniwym przemierzeniu miasta wzdłuż i w szerz, posiadówie nad wisłą (samotnej ale nie o to tu chodzi), jakięś tam stany poddenerwowania i lęku były, ale taj jak podejrzewałem, są one coraz słabsze, tak że powoli staję się w pełni mobilny. ;)

Na upale nie czuję się najlepiej, nie wiem o co kaman, zawsze byłem stworzeniem ciepłolubnym :? Muszę to sprawdzić, jakiś pieszy wypad z psem w pełnym słońcu, tyle że mój pies ma zasięg jakieś 100m, później trzeba ją nosić na rękach ;)

przez nerwa 31 maja 2013, 21:57
Miro napisał(a):nerwa, No i da się? Da Się! ;)

Pewnie, że sie da :)
Co wiecej - da się latac samolotami, miec wystapienia publiczne (raz mialam przed 150-osobami! No ale ok, tutaj juz musialam sie wspomóc benzo). Takze - pewnie wszystko jest do zrobienia - co nie znaczy, że jest to łatwe :)

A co do ciepla, to podobnie mam. Kiedys moglobyc super goraco i sie czulam dobrze, a teraz wole jak jest taki orzezwiajacy chłod.. albo taka nautralna pogoda 22 stopnie, bez slonca. Nie wiem, moze to dlatego, ze w czasie atakow robi sie goraco, i jak jest cieplo, to organizmowi jakos sie z tym kojarzy automatycznie? (tak jak ze zmeczeniem po sporcie).
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez słonko1 31 maja 2013, 22:26
Miro, Bravo i oby tak dalej :brawo:

-- 31 maja 2013, 21:31 --

nerwa, nerwa, No właśnie samoloty -boje się :( Jezeli polecimy to będą to tanie linii lot.z uspokajaczy biorę tylko hydro nie wiem czy dam rady :why:
słonko1

przez Saraid 01 cze 2013, 08:17
słonko1, Dlaczego się martwisz na zapas?dasz radę!weżmiesz hydro i wszytko będzie ok nie ma innej opcji ;) Tylko już się sama nie strasz.
Saraid

Sortuj wg