Wieczny stres

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Wieczny stres

przez Nerwowy76 26 maja 2013, 00:19
Witajcie
Pisałem już tu kilka miechów temu. Wydawałoby się że jest dobrze itp.
Ale no...po prostu nie jest.
Pomimo mojego młodego wieku , 16 lat. Mam nerwice lękową , miewam ataki paniki. Mój problem polega na tym iż panikuje z byle pierdół. Np ktoś mi długo nie odpisuje to już myśle że ktoś za mnąnie przepada. Musze sie upewniać po kilka razy, wracam sie po 5-20 razy sprawdzać w domu czy prąd wyłączony , czy woda sie nie leje. Wkurzam tym ludzi, a to jest dla mnie jak demon. Którego nosze w sobie. Nie mam dziewczyny od kiedy pamiętam. Jestem osobą nieśmiałą, przeszkadza mi to w życiu. Te natręctwa, upewnianie sie. Już kilka znajomości straciłem poprzez upewnianie sie jednego po setki razy. Co na to poradzić?

Wieczny stres

przez Majkel86 26 maja 2013, 02:49
Masz nie tylko nerwicę lękową ale też i natręctw. Co na to poradzić? Udać się do psychiatry i psychologa, innej rady tutaj raczej nie ma niestety.

Wieczny stres

przez Saraid 26 maja 2013, 03:39
Nerwowy76, doradzam wizyte u specjalisty z którym z rodziców dasz rade?wiedza co przeżywasz?ktokolwiek :?:
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wieczny stres

przez Nerwowy76 26 maja 2013, 08:38
Wiedzą co mi dolega. Przyznaje że kryje si z tym troche wierząc że to po prostu minie z wiekiem, ale minęło już tak dużo czasu że chyba pora wybrać się do specjalisty.
Powiem że to sie jeszcze objawia w sposób nadmiernej potliwości, myślałem że to sprawa wieku iż w tym wieku te hormony itd. Ale w domu natomiast już jestem suchy. Ciągle w głębi odczuwam stres. Od bardzo długiego czasu nie moge sobie znaleźć dziewczyny . Albo jest zajęta albo ktoś akurat, bardziej odważniejszy ode mnie już sie z Nią spotyka. Nie wiem , zawsze ubolewałem że jestem nieśmiały i trafiam na niewłaściwe kobiety . 5-6 miechów temu spotykałem sie z pewną dziewczyną którą pokochałem , naprawdę nie były to miłostki dziecięce, oszukała mnie ja głęboko to przeżyłem. Przez 4 miechy nie mogłem dojść do siebie to gdzieś dopiero teraz umknęło. Teraz spotkałem dziewczyne która również mi sie sposobała , lecz czuje że nie jest to tak silne jak u tamtej. Zamierzam JEJ to wyznać w bardzo niedalekim czasie i naprawdę w głębi chce mi się płakać, boje sie odrzuceia, wyśmiania czy czegoś w ten deseń. Nie mam za dużo znajomych, jestem typem samotnika, nawet ostatnio przez nauczyciela zostałem wyzwany od ''aspołecznych'' za co przepraszała mnie milion razy ale powiedziała chyba prawdę i wiem co o mnie ludzie myślą. Chciałbym przezwyciężyć w sobie ten strach i niemoc. To naprawdę utrudnia życie, te natręctwa a nerwica to po prostu porażka.

Wieczny stres

przez Majkel86 26 maja 2013, 13:37
Z tymi laskami to jakbym o sobie czytał ;) Też mi kiedyś zależało na kimś i to mocno, czułem to coś ale nie wyszło ona nie chciała itp. cały czas mam z nią kontakt super się dogadujemy ale ma już od kilku lat chłopaka ;) Od tego czasu jakoś do żadnej innej nie potrafiłem poczuć tego co czułem do niej, niby się spotykam ale nie sprawia mi to wielkiej przyjemności, wiem, że nic z tego nie będzie, spotykam się głównie dla zabicia czasu i żeby nie być sam :P Ile to już miałem jednorazowych randek i potem urywałem kontakt sam nie potrafię zliczyć. Czasami mnie to denerwuje, tyle lat a jeszcze nie byłem tak na prawdę w bardzo poważnym związku, czasami myślę, że się do tego nie nadaję. Z drugiej strony mówię sobie, ze może to i lepiej, bo łatwo jest kogoś rzucić gorzej jak ktoś nas zostawi, wtedy ciężko się pozbierać a my jak dodatkowo podatni na stres to możemy to przeżywać z potrojoną siłą ;/
No ale mimo wszystko chciałbym spotkać taką do której czułbym to co kiedyś ;)

Sortuj wg