Najdziwniejsze myśli ;)

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Najdziwniejsze myśli ;)

przez painforever 29 sty 2013, 19:12
Pikuś? a jednak życie ci trochę utrudniają. Oczywiście, że powinnaś! Nie ma na co czekać, zobaczysz, że wtedy wszystko się całkiem unormuje i te twoje mysli się rozwieją, spejcalnista pomoże ci się ich wyzbyć:) :105:

Najdziwniejsze myśli ;)

przez bittersweet 29 sty 2013, 19:17
*Rzeczywistość jest moim wymysłem, żyje w matrixie - klasyka
*Nie istnieję - j.w.
*Wspomnienia z poprzednich wcieleń, dot. mnie i ludzi których spotykam - bez komentarza :roll:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Najdziwniejsze myśli ;)

przez painforever 29 sty 2013, 19:48
Heh.. mi się teraz coś okropnego ubzdurało, że co jeżeli ja jestem tutaj ''bogiem'' i sobie wymyslilam to wszystko i wierze to jak świr? +coś ;d uhhhh bez koemntarza.. to jest dopiero x d nerwico idź precz >.>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Najdziwniejsze myśli ;)

przez bułka 29 sty 2013, 20:30
"że zostanę psychopatą i zacznę się rzucać na ludzi"
"oszaleję i zacznę gadać sam ze sobą"
"że będę pedofilem"
"że już umarłem, nie istnieję a teraz to tylko coś jak sen" (klasyk)

pod prysznicem "że zaraz za kotarę zajrzy ktoś zmarły z rodziny" :D

i najczęstsze i najbardziej męczące - że przestanę czuć swoje ciało

a daj pan spokój :D
Shine on you crazy diamond...

F41.0
escitalopram 10 mg
pramolan 50 mg

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 29 sty 2013, 20:55
bittersweet a wierzysz w reinkarnację, skoro nawiązałeś do poprzednich wcieleń? Jak mozesz to rozmiń temat czego te wspomnienia dotyczą. Ja kiedyś poddałam się autohipnozie i wyszło, że w poprzednim wcieleniu byłam strusiem. Bez komentarza :P
Boże, daj mi siłę abym mogła zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego tylko chcesz...

Najdziwniejsze myśli ;)

przez painforever 29 sty 2013, 21:37
Hehe struś zawsze spoko :D ale coż.. ciekawe jest to z tymi wcieleniami. Ale o nie... zaraz ja sb coś do głowy nabije i dojde do wniosków, że też jakimś strusiem byłam xd lepiej wyłacze mozg. :yeah:

Najdziwniejsze myśli ;)

przez bittersweet 29 sty 2013, 21:51
mgielka86, hi hi, wierze nie wierze, czasami nie wierze nawet, ze istnieję :P tak, byłam poddana hipnozie i regresji i wracałam do poprzednich wcieleń :P niezły hard core, ale czy to "prawdziwe" wspomnienia czy tylko konwulsje mojej podswiadomości, paroksyzmy udręczonego mózgu, który w ten sposób wyrzucał z siebie przeróżne syfy, tego Ci nie powiem..... na pewno bardzo mi pomogło to w pracy nad sobą, dowiedziałam się, skąd sie biorą rózne moje fobie i przymusy, ale czy to były tylko symboliczne przedstawienie moich problemów, czy dosłowne ?

Twojego strusia potraktowałabym na pewno symbolicznie - wiadomo co robi ten zwierzak ;)
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 29 sty 2013, 21:58
bittersweet ja to potraktowałam jako zabawę. Natrafiłam w necie całkiem przypadkiem na sesję pana, który twierdził, że odkryje kim byłam w poprzednim wcieleniu. Stwierdziłam więc - a co mi tam i spróbowałam. Wizje miałam niezłe. Pamiętam jak uciekałam przez dżunglę i miałam takie owłosione strusie drapaki. Fuj :P

painforever a może jednak się skusisz na taka autohipnozę dla zabawy?
Boże, daj mi siłę abym mogła zrobić wszystko, czego ode mnie żądasz. A potem żądaj ode mnie, czego tylko chcesz...

Najdziwniejsze myśli ;)

przez painforever 29 sty 2013, 22:35
hehe... w sumie takie ciekawe doswiadczenie moglo by to byc... :yeah:

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 29 sty 2013, 22:50
To poszukaj w necie. Tam znajdziesz taka sesję. Nie pamietam linka, ale myślę, ze powinnaś znależć bez problemu :D

Najdziwniejsze myśli ;)

przez zmeczona123 29 sty 2013, 22:53
wiecie codziennie mysle dlaczego mnie to dopadlo dlaczego ja mam takie mysli a nie inne ze boje sie tego czy owego jednak teraz bardziej zastanawia mnie to dlaczego milion innych ludzi moze i nawet wiecej czuje dokladnie to samo co ja....boimy sie wszyscy tego samego dlaczego akurat mamy takie same leki np. to ze bede psychopata albo lek przed zabiciem kogos.. juz nie wspomne o ludziach chorujacych na nerwice na calym swiecie..... nie zastanawia Was dlaczego?
powinno to byc tak NERWICA CIEZKA CHOROBA!
GLOWNE OBIAWY TO
- lek przed smiercia
- lek przed zabiciem kogos
- lek przed psychopatia
- lek przed byciem zboczonym albo pedofilem
- lek przed tym czy napewno zyje
- przypisywanie sobie chorob
ja mam wrazenie ze juz uzaleznilam sie od swojego leku na tyle ze nie potrafie bez niego zyc! to chore ale chyba prawdziwe
ciagle rytualy doprowadzaja mnie do furi nie potrafimy sie przeciwstawic jej Nerwicy ... boimy sie ze jednak ma racje dlaczego? bo ona nami rzadzi...czemu? bo moze nauczylismy sie juz tak zyc

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 29 sty 2013, 23:03
Też się czasami zastanawiam po jakiego grzyba przypałętało mi się takie cholerstwo, ale odpowiedzi nie znajduję. Mnie bardziej niepokoi fakt, że coraz więcej ludzi zmaga się z podobnymi przypadłościami. Co do objawów nerwicy to niektóre chyba da się jednak obejsć. Tak mi się bynajmniej wydaje. Na przykład lęk przed zabiciem kogoś lub lęk przed byciem pedofilem. W takiej sytuacji można sobie wmówić, że jak się stanie to się stanie i już. Pójdzie się za to siedzieć a tym samym odpokutuje swoje winy. Co do lęku przed śmiercią to chyba każdy ma. Ja też. Przyznaję się i to bez bicia :mrgreen:

Najdziwniejsze myśli ;)

przez zmeczona123 29 sty 2013, 23:11
nie ;) troszeczke zle zrozumialas w tym rzecz ze nie da sie tego tak latwo obejsc bo to jest wlasnie ta straszna mysl ze mozna by bylo cos takiego zrobic a ta straszna mysl wywoluje okropny lek co jesli to sie stanie.... boimy sie bo nie hcemy tego a jednak sie boimy ze to moze sie stac wiec i tak glownie schodzi sie do jednego faktu WSZYSCY SIE BOIMY ZE POPROSTU ZWARIJUJEMY

-- 29 sty 2013, 22:14 --

no i napisalam hcemy dlatego ze nie docisnela sie literka C!!! a ja juz mam glupie mysli ze pomyslicie sobie tak : jaka glupia jak mozna napisac hccemy przez samo h
a tak wcale nie bylo ;( kto to jest kto we mnie mowi

Najdziwniejsze myśli ;)

przez mgielka86 29 sty 2013, 23:18
No tak mogłam źle zrozumieć... bo to tak jest, że jak ktoś nie do końca jest w temacie, bo sam czegoś podobnego nie doświadcza, to nie do końca zrozumie drugiego człowieka :roll:

Sortuj wg