Problemy z wagą podczas nerwicy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Tukaszwili 14 wrz 2012, 03:14
Witam,
mam do Was troszkę dziwne pytanie, czy nerwica wpłynęła w jakiś sposób na waszą masę ciała? Bo ja z powodu, że prawie 5 miesięcy się nie ruszałem, spędzałem 3/4 dnia w moim pokoju na krześle przed kompem, bądź w łóżku, utyłem jakieś 4 kg. Wydaje się nie dużo, acz przy wzroście 182 cm ważę 88-89 kg. Mam problem, żeby to zrzucić bo przywykłem do tego, aby lęki "zajadać" słodyczami :/. Czy znajdują się osoby na tym forum, które miały podobne problemy? Rzecz jasna zarówno in plus jak i minus, jeśli chodzi o masę.

przez Saraid 14 wrz 2012, 09:10
Tak.Zawsze pisze że nerwica modeluje mi sylwetke,w lepszym
okresie mam większą wagę,przy wzroscie dolegliwosci waga leci
na dół.Oczywiście na wahania wagi mają wpływ także leki.
Nadwagi nie mam dzięki temu też
Saraid

przez kafka 14 wrz 2012, 10:31
Tak.
Tyję od siedzenia w domu i jedzenia słodyczy, ale mam tez okresy gdy jest mi ciagle niedobrze i nic prawie nie jem, to wtedy chudnę.
kafka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez George 14 wrz 2012, 21:51
Tukaszwili napisał(a):Witam,
mam do Was troszkę dziwne pytanie, czy nerwica wpłynęła w jakiś sposób na waszą masę ciała? Bo ja z powodu, że prawie 5 miesięcy się nie ruszałem, spędzałem 3/4 dnia w moim pokoju na krześle przed kompem, bądź w łóżku, utyłem jakieś 4 kg. Wydaje się nie dużo, acz przy wzroście 182 cm ważę 88-89 kg. Mam problem, żeby to zrzucić bo przywykłem do tego, aby lęki "zajadać" słodyczami :/. Czy znajdują się osoby na tym forum, które miały podobne problemy? Rzecz jasna zarówno in plus jak i minus, jeśli chodzi o masę.

Powiem wprost - jest przeciwnie! Zaburzenia na tle psychicznym częściej odchudzają niż pogrubiają. Jeśli u mnie badania tomografem nic nie wykażą, to znaczyć będzie, że od chorej głowy schudłem przez 10 msc 16 kg!
Ad maiora natus sum

przez montechristo 14 wrz 2012, 21:59
Tukaszwili napisał(a):Witam,

Ty Tukasz fili - ja mam 182 i ważę 105 i jest git. Jak bym ważył 100 to by było lepiej. Nię pekaj to normalna waga

przez nemesis 14 wrz 2012, 23:26
ja przez 4 m-ce schudłam 18 kg, jak szłam do lekarza to pewnie myśleli, że leczę się na anoreksję

przez Tukaszwili 15 wrz 2012, 00:29
montechristo, swego czasu ważyłem 98 kg :P poza tym mam owalną twarz, więc kiedy przytyję choć troszkę wyglądam jak dzieciak :P dlatego noszę dość długą brodę.

przez montechristo 15 wrz 2012, 16:25
No i git. Broda tez jest ok. ja nie noszę akurat.

Nie panikuj z wagą. Chcesz żeby Cię wiatr przewracał? a jesień idzie

przez sleepwalker 15 wrz 2012, 17:16
Tukaszwili napisał(a):poza tym mam owalną twarz, więc kiedy przytyję choć troszkę wyglądam jak dzieciak :P dlatego noszę dość długą brodę.
Jak patrzę na kolegów to tood wagi nie zależy :P Poza tym nie ma co popadać w skrajności. Siebie zawsze oceniamy bardziej krytycznie. A jeśli chodzi o wagę to tm bardziej siebie zawsze widzi się w takim 'krzywym zwierciadle'.
Saying all I know is I gotta get away from me.

Sortuj wg