Jak walczycie z nerwicą lękową? Czy ktoś wyleczył się?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mada 21 lut 2006, 02:20
Innge,

ja tez nie chce walczyc, ale czy jest jakies inne wyjscie?
There are some defeats more triumphant than victories.
If you don't risk anything you risk even more.
"[Spring is] a true reconstructionist."

przez roccola 21 lut 2006, 08:35
trzeba walczyc..tak jak o wszystko w swoim życiu..o miłość...szacunek..zdrowie...dobrobyt..

przez roccola 21 lut 2006, 14:39
paula nie ma jej nietylko w wiekszości ale wszedzie jest nie do zdobycia bo wstrzymali nakład . Książka jest NIEDOSTEPNA

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mada 21 lut 2006, 22:37
Rafik, jezeli akupunktura, modlitwa i sok z marchwi pomaga... to czemu nie! :)
There are some defeats more triumphant than victories.
If you don't risk anything you risk even more.
"[Spring is] a true reconstructionist."

przez kasiek 21 lut 2006, 23:20
DZIAŁANIE JEST WROGIEM MYŚLENIA!
To co jest niezwykłe, znajduje sie na drodze zwykłych ludzi.

przez baraqs 22 lut 2006, 01:04
Rafik, a żebyś wiedział, że niejednemu sama wiara pomogła, i to bez tych "cudownych leków".
Są przecież udokumentowane przypadki wyleczenia nowotwora złośliwego, przy pomocy samej modlitwy.
Nawet w medycynie konwencjonalnej podaje się czasami chorym "placebo", no i pomaga nie :)

przez kasiek 22 lut 2006, 10:15
bardzo mądre słowa,Baraqs
To co jest niezwykłe, znajduje sie na drodze zwykłych ludzi.

WIara pomaga zwalczyc nerwice

przez dzasti13 22 lut 2006, 11:03
DZekuje wam za wasze wspaniale wpisy tak trzymajcie dalej, niepoddamy sie bo niemamy nic do stracenia ,a jedynie mozemy wygrac normalne zycie .Ludzie ,a chyba dlatego warto sie poswiecic :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

[size=9:][ [i:][b:]Dodano[/b:]: Sro Lut 22, 2006 10:06 pm[/i:] ][/size:]
Suchajcie jestesmy tu wszyscy po to ,bo czujemy sie samotni z naszymi dolegliwosciami jakimi objawia sie nerwica lekowa, dletego tez mysle ,ze powinnismy sie wpierac i nie przystawac tylko na tym ,ze ach dzis sie np. lepiej czuje to niebede nic ze soba robic .Nieprzestawajcie o siebie dbac !niebadzcie pesymistycznie nastawieni na to,ze nieraz leki nieprzestaja was opuszczac .Wszystko przyjdzie we wlasnym czasie, ja potrzebowalam prawie roku by moje leki sie zmniejszyly.Ale warto bylo dac z siebie wszystko , no prawie wszystko i mowie wam to po to ,zebyscie sie w koncu zebrali w kupe i zaczeli cos robic z ta choraba ,a nie tylko myslec ach dzisiaj czulam sie tak a jutro bedzie tak ,a pojutrze ´jeszcze inaczej ,wezcie swoje tylki w garsc i zacznijcie mysles o swoim zyciu, jak ma wygladac ono dalej ,bo chyba takie jak jest teraz niepodoba sie wam,dlatego zacznijcie w sobie cos zmieniac i niech leki niepozwola wam przeszkodzic waszego planu dzialania.Zycze powodzenia i wielu sukcesow , w postanowieniach.POniewaz zamalo tu na forum lllludzi ktorzy chca dopingowac ,a nie tylko mowic co mnie boli i gdzie lek przyszedl.Wspierajmy sie ludzie nawzajem i glowa do gory.Walczmy o lepsze jutro i zastanowcie sie ile w waszym zyciu bylo ostatnio usmiechhu na waszej twarzy? :?: :?: :?: :?: :?: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: trzymam kciuki dzasti :roll:

[size=9:][ [i:][b:]Dodano[/b:]: Pon Lut 27, 2006 1:25 pm[/i:] ][/size:]
Korcze juz sama niewiem czulam sie jak bym mialam za soba juz prawie leki a wczoraj mialam straszna niedziele lek mnie nieopuszczal chodz probowalam sie sama oszukiwac to pomagalo na krotko i znow ten ciagly niepokuj.Ja juz niewiem powiem szczerze co mam robic :cry:

[size=9:][ [i:][b:]Dodano[/b:]: Czw Mar 09, 2006 10:06 pm[/i:] ][/size:]
MYsle ze jesli czlowiek uwierzy wiele potrafi zmienic w sobie na to potrzeba czasu i wiary dzialania :D :D :D ;)
chce pomagac ludziom z nerwica lekowa i wymieniac sie spostrzerzeniami i wlasnymi doswiadczeniami.

Znów odniosłam zwycięztwo!!

przez roccola 02 mar 2006, 08:30
Wczoraj wrocilam po pracy do domu. Bylam sama z dzieckiem i poczulam sie zle. Mdłości bol głowy ogolna slabośc. Nie moglam pozwolic sobie na odpoczynek z racji coreczki. Pomyslalm co by bylo gdyby teraz mi sie cos stalo ..? co z moim dzieckiem..? i zaczelam sie coraz gorzejk czuc. Mialam isc na zakupy ale wiedzialam ze tak sie zle czuje ze nie dam rady. Balam sie. Nagle pomyslalm ze chyba zbliza sie atak. powiedzialam sobie jak mam mnie dopaść to szybki raz dwa niech mam to juz za sobą , nie boje sie , jakos to przetrwam . I nagle zaczelam sie czuc coraz lepiej, nagle humor wrocil i samopoczucie sie poprawilo. Mysl o ataku odeszla tak szybko jak przyszla . Odnioslam kolejne zwycieztwo :D :D

przez Aniolek_74 02 mar 2006, 10:43
Gratulacje :))))) Tylko tak dalej :)))

przez paula 02 mar 2006, 13:45
Super Roccola! jak to miło słyszeć o wygranych bitwach z tą cholera!
1:0 dla Ciebie!
cokolwiek tu wymienisz, zdarza sie to wielu!

przez roccola 02 mar 2006, 13:56
powinnismy czesciej pisac o swoich zwyciestwach. Zeby dac inny wiare ze jest nadzieja na wyzdrowienie ..ze zdarzaja sie lepsze dni :D

przez paula 02 mar 2006, 14:00
Też jestem tego zdania! Przecież nie wszystkie dni są stracone i szare. A trzeba sie cieszyc nawet z najmniejszych zwycięstw, np. z tego , że bez lęku poszłam do sklepu itp. Małe zwyciestwa gwarantują wygranie całej wojny!
cokolwiek tu wymienisz, zdarza sie to wielu!

przez reirei 02 mar 2006, 16:14
Gratuluje roccola, tak trzymaj :!: :!:
Kto jest człowiekiem w tym samotnym świecie?

Sortuj wg