Fobia społeczna!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia społeczna!

przez laden 16 mar 2015, 12:57
novymivo, Dzieki za info.
F19.2 - F22 / F23

Anafranil 150mg
Speridan 5mg
Chlorprothixen 100mg
Kventiax 400mg
Depakine Chrono 600 - 500 -1000
Alpragen - doraźnie

Fobia społeczna!

przez Lethality 16 mar 2015, 13:50
novymivo napisał(a):ryska, Hej. Mam duza metalowa pale w samochodzie, czasem trzeba jej uzyc aby ludzie przestali sie smiac, a przy okazji sciagniesz kaptur i zwolnisz krok. Tak dziala pokonywanie fobii.

No i to jest terapia behawioralna xD

Ostatnio był dzień kobiet. Koledzy w pracy wpadli na pomysł sprezentowania kobietom po kwiatku. Oczywiście na samo pytanie o mój współudział było mi okropnie źle. Już dawno nie chodzę na wspólne piątkowe obiady w pracy, a teraz miał jeszcze do tego dojść wypad do kwiaciarni, zakupy, a potem najgorsze czyli wręczanie do rączki, życzenia i może buziaki (ble). Złożyłem się tylko finansowo. Przez ten ekstremalny stres miałem kilka godzin z życia wyjętych i ból pleców do reszty dnia. Cool life 8)

Fobia społeczna!

przez burza011 16 mar 2015, 15:45
Novymivo@ to czerwieniwnie jeszcze mnie tak nie wkurza jak lzawiwnie i zalamywanie glosu..siedzac np w klasie gdy mam sie odezwac do kogos to czuje czasem jakby glos mi sie lamal...nie wiem czy to depresja jakas?czy nerwica? Bylem w jednym sklepie z odzywkami pheni nie maja pozniej ide do jeszcze jednego ale watpie czy to dostane jedynie allegro..i czekanie za przesylka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia społeczna!

przez novymivo 16 mar 2015, 16:05
burza011 napisał(a):Novymivo@ to czerwieniwnie jeszcze mnie tak nie wkurza jak lzawiwnie i zalamywanie glosu..siedzac np w klasie gdy mam sie odezwac do kogos to czuje czasem jakby glos mi sie lamal...nie wiem czy to depresja jakas?czy nerwica? Bylem w jednym sklepie z odzywkami pheni nie maja pozniej ide do jeszcze jednego ale watpie czy to dostane jedynie allegro..i czekanie za przesylka

Skocz do rodzinnego i popros o propranolol, pomaga
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

Fobia społeczna!

przez monooso 18 mar 2015, 18:33
novymivo napisał(a):Na lzy nic nie poradze, moze monooso sie wypowie

Co do łzawienia oczu to ciągle to badam. Zauważyłem, że oczy łzawią w sytuacjach społecznych przeważnie tylko wtedy gdy jest ciemno, zimno i wietrznie, natomiast przy słońcu praktycznie nie łzawią, ciekawe. Nie wiem czy w łzawienie moich oczu nie jest zamieszana tarczyca, okaże się to niebawem gdy poznam wyniki badań. To łzawienie jest strasznie dziwne, raz łzawią, raz nie łzawią pomimo podobnych warunków, nie rozgryzłem jeszcze tego do końca ale rozgryzę, przedziwna sprawa.

Zyjesz kolego, co tam u Ciebie :) ??

Żyję, żyję. Ostatni tydzień spędziłem samotnie w Tatrach, było wyśmienicie. Spacerowałem sobie, podziwiałem widoki, dużo myślałem i medytowałem. Tylko ja i natura. Uznałem, że odstawiam wszystkie leki jakie obecnie przyjmuję ponieważ zdecydowanie nie spełniają moich wymagań, już dzisiaj rozpocząłem ten proces. Uznałem również, że kończę współpracę z oficjalnymi medykami (czyt. psychiatrą i psychologiem) z przyczyn które zostawię dla siebie. Uznałem również, że kasuję konto na tym forum i znikam stąd bezpowrotnie ponieważ czytanie Waszych negatywnych wypocin jest zamachem na własne zdrowie psychiczne. Gdy nie czytałem tego forum to czułem się O WIELE lepiej. To na tyle.
monooso

Fobia społeczna!

przez ala1983 18 mar 2015, 19:16
Uznałem, że odstawiam wszystkie leki jakie obecnie przyjmuję ponieważ zdecydowanie nie spełniają moich wymagań, już dzisiaj rozpocząłem ten proces. Uznałem również, że kończę współpracę z oficjalnymi medykami (czyt. psychiatrą i psychologiem) z przyczyn które zostawię dla siebie. Uznałem również, że kasuję konto na tym forum i znikam stąd bezpowrotnie ponieważ czytanie Waszych negatywnych wypocin jest zamachem na własne zdrowie psychiczne. Gdy nie czytałem tego forum to czułem się O WIELE lepiej. To na tyle.

Hmm.. powodzenia w takim razie..
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Fobia społeczna!

przez novymivo 19 mar 2015, 13:23
monooso, Szkoda, bedzie Nam Ciebie brakowac. Pozytywny z Ciebie chlopak. Trzymaj sie !
Cholera on serio skasowal konto, k... co jest z Wami ludzie !
Naprawde lubilem tego chlopaka !!!!!!!!!!.
wenla35 mg
X

Fobia społeczna!

przez Ewamala 19 mar 2015, 23:07
Mam nową pracę: sprzedaję abonamenty firmom telefonii komórkowej. Jeszcze nie zaczęłam dzwonić do klientów. Od paru dni się do tego zbieram i nie zadzwoniłam jeszcze do nikogo obcego. Jak pomyślę, że czasem będę musiała po prostu iść do firmy, przedstawić się i zagadać kim jestem itp. to mam ochotę to rzucić. To dla mnie stres; na samą myśl jestem zła na siebie, że znów biorę się za robotę, do której się nie nadaję. Wcześniej, jak miałam tego rodzaju zajęcie, ale w innej branży i bez tak wielkiej aktywności, jakoś dawałam radę z lekami przeciwlękowymi. Teraz nawet nie wierzę, że mogę tę pracę wykonywać. Oczywiście mam trudności ze znalezieniem pracy bo pustki w CV, dlatego znalazłam w sprzedaży bo akurat do sprzedaży zawsze chętnie biorą. Nie wiem, co robić ze swoim życiem. Pchać się, spróbować? nienawidzę swojego życia za to, że zawsze mam pracę, której nie lubię.
może polecicie jakieś leki. moze ktoś z Was mimo lęków tak pracuje?nie chciałabym się poddać, ale po prostu znów coś MUSZĘ... :tel2: :(
chciałam się wyżalić. chyba muszę iść do lekarza po leki.

Fobia społeczna!

przez Wehmut 19 mar 2015, 23:36
iść po leki, szukać czegoś lepszego - to rozwiązanie jakie widzę
Wehmut

Fobia społeczna!

przez Pesky 20 mar 2015, 01:43
No cóż, chyba coś w tym jest... przebywając wśród innych fobików można się "wkręcać" jeszcze bardziej w tą chorobę. Skoro bez tego forum czuje się lepiej, to czemu miałby tu siedzieć ;)

Fobia społeczna!

przez novymivo 20 mar 2015, 16:47
Pesky napisał(a):No cóż, chyba coś w tym jest... przebywając wśród innych fobików można się "wkręcać" jeszcze bardziej w tą chorobę. Skoro bez tego forum czuje się lepiej, to czemu miałby tu siedzieć ;)

1. aby nie byc egoista jak reszta, a postapil troche tak jakby nim byl
2. aby dzielic sie swoimi wlasnymi wygranymi i "przegranymi"
3. w sile grupa
4. i tak tu wroci ale tym razem z reka w nocniku
pzdr :)
ps- ta choroba to nie taki pikus i samemu jej nie pokonasz.
wenla35 mg
X

Fobia społeczna!

przez żabinka 21 mar 2015, 11:28
Proszę pomóżcie, czy to że trzesą mi sie ręce,( nie mogę wykonywać różnych czynności przez to, obcy ludzie zwracają mi uwagę na ten problem.) może być objawem fobii społecznej? zauważyłam że najbardziej mi się trzęsą podczas rozmowy z innymi ludźmi, zawsze byłam osobą nieśmiałą ale nie do tego stopnia.

Fobia społeczna!

przez novymivo 21 mar 2015, 20:21
żabinka napisał(a):Proszę pomóżcie, czy to że trzesą mi sie ręce,( nie mogę wykonywać różnych czynności przez to, obcy ludzie zwracają mi uwagę na ten problem.) może być objawem fobii społecznej? zauważyłam że najbardziej mi się trzęsą podczas rozmowy z innymi ludźmi, zawsze byłam osobą nieśmiałą ale nie do tego stopnia.

Powiedz tym obcym osobom zeby sie odpierdolili od ciebie i lepiej patrzyli na swoje lapy bo /cenzura/ ich to obchodzi. A jak chca ci pomoc to niech pomoga cwanaki jebane.
pzdr
wenla35 mg
X

Fobia społeczna!

przez Pesky 21 mar 2015, 21:05
novymivo napisał(a):1. aby nie byc egoista jak reszta, a postapil troche tak jakby nim byl
2. aby dzielic sie swoimi wlasnymi wygranymi i "przegranymi"
3. w sile grupa
4. i tak tu wroci ale tym razem z reka w nocniku
pzdr :)
ps- ta choroba to nie taki pikus i samemu jej nie pokonasz.

Wiem, że to nie pikuś. Niektórym może pomagać właśnie takie otaczanie się podobnymi osobami, dzielenie się doświadczeniami, innym nie, bo z jednej strony to większe skupianie się na fobii, poświęcanie jej więcej czasu, roztrząsanie minionych spraw...

Sortuj wg