Fobia społeczna!

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Fobia społeczna!

przez amelia83 03 sie 2014, 13:31
Makabra napisał(a):Samotność pogłębia lęk.

oj tak...
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Fobia społeczna!

przez wybrakowany 04 sie 2014, 00:37
beladin, Dotychczas żadna dawka alkoholu nie była w stanie uśpić mojej fobii. W moim przypadku blokuję mnie poczucię, że cały czas jestem obserwowany i oceniany przez innych a fakt, że nie potrafię tańczyć tylko potęguje strach. Zapewne tańcząć jak idiota wypadłbym lepiej w oczach innych niż siedząc przy stole ale ta cholerna fobia tak mnie paraliżuje, że w tańcu jestem strasznie sztywny...

min3maks20, a nie widziałaś tam gdzieś jakiegoś drętwego gościa, może byliśmy na tym samym weselu :D:D
Moja dusza krzyczy próbując sobie przypomnieć
Kiedy czułem tak jak oni i mogłem czuć się z tym dobrze
I czy naprawdę czułem i czy faktycznie mogłem

Fobia społeczna!

przez min3maks20 04 sie 2014, 00:46
wybrakowany, Niewykluczone! Tyle tam drewna było, że ilość niejeden las by zaskoczyła, więc możne gdzieś się skryłeś w tłumie. :D
min3maks20

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Fobia społeczna!

przez braksił22 04 sie 2014, 02:46
wybrakowany,
W moim przypadku jest podobnie. Zazwyczaj żadna dawka alkoholu nie jest w stanie uśpić mojej czujności, no chyba że naprawdę uda mi się jakoś zrelaksować albo przesadzić z ilością. Dlatego też nie piję i jest mi z tym dobrze :)
Tak jak Ty w tej chwili, kminisz nad swoim losem. Boisz się walczyć ze mną swoim wewnętrznym głosem. Padasz pod ciosem, paranoje Tobie niose, jak śmierć mam kosę w Twojej głowie sobie chodzę.

Fobia społeczna!

przez tomasz_xyz 05 sie 2014, 09:29
mnie czeka wesele niebawem, siostra cioteczna się żeni. tańczyć za bardzo nie umiem no i jeszcze ogrom nowych ludzi wokół. nie lubię takich sytuacji. na dodatek idę sam i pewnie znów będę przygnębiony że inni kogoś mają a ja wciąż samotny
tomasz_xyz

Fobia społeczna!

przez Makabra 05 sie 2014, 12:08
A ja poszłabym sobie na wesele :mrgreen:
Makabra

Fobia społeczna!

przez Midori 05 sie 2014, 13:20
Moja kuzyka ma ślub dopiero za rok, a ja już zaczynam myśleć, jak tu się wykręcić. :mrgreen:
Midori

Fobia społeczna!

przez mark123 05 sie 2014, 14:15
U mnie w rodzinie też szykuje się wesele, ale jeśli będę mógł spokojnie siedzieć przy stole i milczeć to powinno być w miarę.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Fobia społeczna!

przez Midori 05 sie 2014, 14:22
mark123 napisał(a):...jeśli będę mógł spokojnie siedzieć przy stole i milczeć to powinno być w miarę.

Nie licz na to. Na weselach nie da się siedzieć i milczeć. Zawsze ktoś będzie Cię zaczepiał.
Midori

Fobia społeczna!

przez mark123 05 sie 2014, 14:25
Midori napisał(a):
mark123 napisał(a):...jeśli będę mógł spokojnie siedzieć przy stole i milczeć to powinno być w miarę.

Nie licz na to. Na weselach nie da się siedzieć i milczeć. Zawsze ktoś będzie Cię zaczepiał.

No to może po chwili zauważą, że nie nadaję się do rozmowy i dadzą mi spokój.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Fobia społeczna!

przez Midori 05 sie 2014, 14:28
mark123, jak tak będzie to masz fajnie. U mnie w rodzinie nigdy nie odpuszczają. :blabla:
Midori

Fobia społeczna!

przez mark123 05 sie 2014, 14:31
Midori napisał(a):mark123, jak tak będzie to masz fajnie. U mnie w rodzinie nigdy nie odpuszczają. :blabla:

Tego nie wiem, jak naprawdę będzie.

Fobia społeczna!

przez Makabra 05 sie 2014, 14:41
Mogę iść za Was 8)
Makabra

Fobia społeczna!

przez justan 08 sie 2014, 14:32
A jak sądzicie, czy to że jak ktoś za mną stanie w kolejce i jest dość blisko to chce mi się wtedy uciekać, robi mi się duszno - czy to objaw fobii społecznej? Jak stoi daleko to jest ok, ale w bliskiej odległości, to tragedia... :why:
zajęcia dla osób starszych sa bardzo ważnym elementem rehabilitacji

Sortuj wg