moja przygoda

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

moja przygoda

przez cezarek 06 mar 2010, 15:15
Witam wszystkich,
Ja swoja przygode z nerwica zaczalem 3 lata temu po tragicznym ataku wywolanym paleniem marihuany..Ci ktorzy przezyli tego typu atak wiedza..odlot bardzo daleko..potem byla derealizacja 2 lata ale udalo mi sie ja pokonac..ataki z wolna ustepowaly i wszystko bylo w miare ok..niestety moj ojciec alkoholik mial po pijanemu wypadek i to spowowowalo ze moja przygoda zaczela sie od nowa..ataki ktore przytrafiaja mi sie ostatnio to prawdziwy hardcore..zawsze jestem przekonany ze to juz koniec..oczywiscie wmawiam sobie guza mozgu etc..do psychologa chodze..pomagal mi ale jakos ostatnio doszedlem do wniosku ze juz chyba uslyszalem od niej wszystko co moglem..najgorsza w trakcie moich atakow jest ta swiadomosc ze nic nie jest w stanie mi pomoc, ze jestem calkiem sam i ze zaraz umre..pieklo..

Re: moja przygoda

przez ewaryst7 06 mar 2010, 15:18
Jasne że piekło..Szkoda , że przerwałeś terapie...Często masz ataki lęku?

przez cezarek 06 mar 2010, 15:33
Nie przerwalem..zostaly mi jeszcze 2 sesje i moja posycholog zwija interes i przenosi sie dalej..ciagle moglbym jezdzic ale ja juz tak naprawde mam narzedzia zeby sobie z tym radzic i ona nie mowi mi juz niczego nowego..teraz to chyba juz zalezy ode mnie.
Ataki mam pare razy w tygodniu ostatnio ,..a bylo juz tak dobrze..nie mialem ataku przez rok. odzwyczailem sie od tego i te ktore przyszly teraz sa tragiczne.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez VasqueS 06 mar 2010, 16:16
cezarek, To może jakaś nowa terapia skoro sobie nie radzisz ?!
Niej jesteś sam, masz nas!
Pisz w czasie ataku śmiało tutaj.

:)
VasqueS

przez cezarek 06 mar 2010, 16:24
Dzieki, to forum to czasami jedyna rzecz ktora mnie trzyma przy zmyslach..chociaz swego czasu myslalem ze juz tu nie bede musial zagladac..ech..

przez VasqueS 06 mar 2010, 16:29
cezarek, Ale to nic złego, dasz radę!
VasqueS

Sortuj wg