Nerwica Lekowa jest 100% wyleczalna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Nerwica Lekowa jest 100% wyleczalna

przez angsthasse 28 gru 2009, 18:50
magdalenabmw napisał(a):angsthasse- jestem polką, mieszkam w Polsce i moim obowiązkiem jest dobrze znać język polski. Niby dlaczego mam znać język niemiecki? (mimo tego że znam na poziomie podstawowym, gdybym nie znała to nie zdała bym matury). Czy jestem słaba z niemca nie Tobie oceniać bo nigdy w życiu mojego niemieckiego nie słyszałaś/nie czytałaś.

Sama napisalas ze nie rozumiesz. Ja mieszkam w niemczech i uzywam tego jezyka ale nie zapominam polskiego tylko to jest moim zyczeniem , obowiazkiem moim jest byc dobrym czlowiekiem i dobra matka.

Ty ponoć jesteś polką to powinnaś dobrze mówić i pisać po polsku, nie po niemiecku.

Muj polski jest o wiele lepszy niz ty mozesz to ocenic, sprubuj z niemiecka tastatura napisac po polsku. LOL
Ja nie mam obowiązku znać perfekt niemieckiego, ale polski- owszem.
p.s. Nie czepiam sie Twojego pobytu, jak dla mnie możesz mieszkać nawet w Zimbabwe. Napisałam tylko że wg mnie Twoje rady to banał i że wg mnie nie możesz powiedzieć że jesteś w 100% zdrowa skoro dopiero od 5ciu miesięcy nie masz ataków- a Ty to odebrałaś jak bym co najmniej Ci rodzinę obraziła. Przeczulona jesteś, najwidoczniej jest coś co Cie boli skoro takie słowa od obcej Ci osoby tak Cie bolą i doprowadzają do łez- zastanów sie kto tu jest słaby...

Casly czas atakujesz mnie piszac ze co ja wiem tam w niemczech, co ja wiem ja mysle jak niemka. Ja tez nie pisze ze zachowujesz sie jak nie jenda polka tu w hamburgu na st. pauli. i ze uzywasz takiego polskiego jak one. Bo ja twierdze ze one sa tez ludzmi i maja prawo muwic jak chca. to ty mnie atakujesz i prowokujesz.

[Dodane po edycji:]

P.S. Kończę z Tobą dyskusję ponieważ nie prowadzi ona do niczego dobrego i mogę sie obawiać że tak Cie zabolą do głębi moje słowa że pójdziesz i sie zabijesz. Wiec wolę nie przeginać. Narazie !

No cuz to tez typowe "krowy co duzo rycza mleka nie daja" a poniewaz widzisz ze sama sobie zaprzeczasz tym co piszesz lepiej uciec przed konfrontacja LOL
angsthasse

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 18:50
Paradoksy- koleżanka sama napisała że sie popłakała , więc mam prawo sie obawiać o jej życie skoro tak ją ruszają słowa obcej osoby...

angsthasse- nie uciekam przed konfrontacją, jeśli chcesz możemy dalej dyskutować o dupie Maryny- chętnie. Ale znam zasady forum i wiem że dostaniemy zaraz po ostrzeżeniu za zaśmiecanie forum i robienie OT.
Więc może jeśli masz chęć dalej ze mną gadać to zapraszam na priva, odpiszę.
magdalenabmw

przez angsthasse 28 gru 2009, 18:56
Widze ze z twoim polski tez nie bardz, ja sie nad moim zycie nie uzalalam ani troche , pisalam jedynie fakty. Zycie mi wyszlo mam dwuch zdrowych i super synuw. Mam nowego meza od lat. Super prace i dom. Gdzie ja sie uzalalam ja pisalam co mi sie wydarzylo i ze mimo tego jestem zdrowa i szczesliwa. Pusalam nie do ciebie tylko do wszystkich absolutnie tobie za to winny nie daje i nie dawalam bo ty mnie nie gwalcilas... Widze ze powturka matury nie tylko z niemieckiego ale i z polskieg by sie ci przydala
angsthasse

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez solipsea 28 gru 2009, 18:57
magdalenabmw napisał(a):angsthasse- jestem polką, mieszkam w Polsce i moim obowiązkiem jest dobrze znać język polski. Niby dlaczego mam znać język niemiecki? (mimo tego że znam na poziomie podstawowym, gdybym nie znała to nie zdała bym matury). Czy jestem słaba z niemca nie Tobie oceniać bo nigdy w życiu mojego niemieckiego nie słyszałaś/nie czytałaś. Ty ponoć jesteś polką to powinnaś dobrze mówić i pisać po polsku, nie po niemiecku. Ja nie mam obowiązku znać perfekt niemieckiego, ale polski- owszem.
p.s. Nie czepiam sie Twojego pobytu, jak dla mnie możesz mieszkać nawet w Zimbabwe. Napisałam tylko że wg mnie Twoje rady to banał i że wg mnie nie możesz powiedzieć że jesteś w 100% zdrowa skoro dopiero od 5ciu miesięcy nie masz ataków- a Ty to odebrałaś jak bym co najmniej Ci rodzinę obraziła. Przeczulona jesteś, najwidoczniej jest coś co Cie boli skoro takie słowa od obcej Ci osoby tak Cie bolą i doprowadzają do łez- zastanów sie kto tu jest słaby...

P.S. Kończę z Tobą dyskusję ponieważ nie prowadzi ona do niczego dobrego i mogę sie obawiać że tak Cie zabolą do głębi moje słowa że pójdziesz i sie zabijesz. Wiec wolę nie przeginać. Narazie !

Wyraz Polka - zapisuje się z dużej litery droga magdalenobmw... Nie ucz kogokolwiek norm poprawnościowych sama ich nie znając... Poza tym pisząc angsthasse, że po Twoich słowach mogłaby popełnić samobójstwo, udowadniasz tylko że nie jesteś odpowiednim partnerem do jakiejkolwiek dyskusji... Ale oczywiście to tylko moja opinia.
Ostatnio edytowano 28 gru 2009, 18:58 przez solipsea, łącznie edytowano 1 raz
solipsea

przez Gringo 28 gru 2009, 18:58
Brak slow, niby nie moja sprawa, jednak sorry, ale magdabmw, o co ci chodzi, bezpodstawnie zaatakowalas angsthasse tylko dlatego, ze napisala o tym, w jaki sposob poradzila sobie z nerwica. Chciala pomoc ludziom z forum, choc sama juz pomocy nie potrzebuje ( pomijam juz to, czy to prawdziwe wyzdrowienie ). Zachowujesz sie, jak rozkapryszone dziecko. Nie ma to jak "zjechac" kogos bezinteresownie, co?

Rowniez uwazam, ze metoda angsthasse jest raczej kiepska i mi to nie pomoze, jednak doceniam to, ze ktos poswieca swoj czas, zeby pomoc innym.
Gringo

przez polakita 28 gru 2009, 18:58
magdalenabmw napisał(a):Napisałam tylko że wg mnie Twoje rady to banał (...) zastanów sie kto tu jest słaby...

Napisałaś dużo więcej niż to, dużo złośliwych kometarzy, do osoby która ci nic złego nie zrobiła ani nie zaatakowała. Kto tu jest słaby nie wiem ale wiem kto ma siano w głowie i widzi tylko koniec swojego nosa. To ty powinnaś dostać ostrzeżenie za obrażanie użytkowników bez powodu. I kiedy przestaniesz się odzywać w tym wątku, będzie on nadal miał wiele sensu, bo angstgasse wiele przeżyła i mnie ciekawi jak sobie poradziła i jak wyszła z choroby. A ty zastanów się jak ty wyjdziesz ze swojej nerwicy zamiast negować sposoby które pomogły innym.
polakita

przez angsthasse 28 gru 2009, 19:00
magdalenabmw napisał(a):Paradoksy- koleżanka sama napisała że sie popłakała , więc mam prawo sie obawiać o jej życie skoro tak ją ruszają słowa obcej osoby...

angsthasse- nie uciekam przed konfrontacją, jeśli chcesz możemy dalej dyskutować o dupie Maryny- chętnie. Ale znam zasady forum i wiem że dostaniemy zaraz po ostrzeżeniu za zaśmiecanie forum i robienie OT.
Więc może jeśli masz chęć dalej ze mną gadać to zapraszam na priva, odpiszę.

Nie mam przyjemnosci na privat z toba pisac ...zameldowalam sie tu aby pomudz i dac troche nadzieji...niestety trafilam na ciebie. A to czy mnie teraz ostrzega czy nie uwierz ja z tym nie mam problemu...

Szkoda mi tylko tych ludzi kturzy w tym forum na ciebie sa zdani i musza cie znosic ja dzis jestem z cala pewnoscia tu ostatni raz. Wole niemieckie forum tam bynajmniej , bezwzgledu na wiek, wszyscy sie szanuja i nie napadaja na innych. Bo oni zrozumieli i wiedza ze my wszyscy siedzimy na jednym wuzku...wiec ci co sa zdrowi pisza tam aby dac otuche tym co jeszcze walcza
angsthasse

przez agusiaww 28 gru 2009, 19:02
Polakita z moich slow nie saczy sie jad tylko realizm. Jak wczesniej napisalam sa nerwice nroznego typu, ja lekow nie bralam 9 lat i mialam nadal nawroty, a takze okresy gdzie przez 2-3 lata nie mialam zadnych objawow. Mialam takze co tygodniowe spotkania z pyschiatra, nie byla to owszem terapia tylko luzne rozmowy (ale mozna to podciagnac pod terapie). Poza tym zdaniem mojej pyschiatry terapia rzadko sie sprawdza w nerwicach bolowych ja mam glownie objawy psychosmatyczne. Leczylam sie roznymi sposobami i nic mi nie dawalo, jednak jak co podkreslam wczesniej napisalam terapia jest dobra dla 90%. I tego nie neguje, ale to co pisze agnteshee w moim przypadku na nic i uwazam ze owszem takie motywacyjne gadanie jest dobre ale nie dla wszystkich.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez paradoksy 28 gru 2009, 19:03
angsthasse, przy górnym 'menu' masz 'nowe wiadomosci' - to sa wlasnie te prywatne. sprawdz.

Magda-na Twoim miejscu MOCNO zastanowilabym sie nad swoim zachowaniem.
paradoksy

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 19:03
angsthasse- ale Ty nie jesteś zdrowa, zrozum to wreszcie. To, że nie masz objawów od kilku miesięcy nie oznacza że jesteś zdrowa! Bo tak to i ja mogłam o sobie napisać już kilka razy - jestem zdrowa bo od pół roku nie mam żadnych objawów.
magdalenabmw

przez paradoksy 28 gru 2009, 19:05
Magda, kiedy zrozumiesz, że nie wszyscy są tacy jak Ty?
nie stawiaj diagnozy bez tytułu.
paradoksy

przez magdalenabmw 28 gru 2009, 19:06
Paradoksy- każdy jest inny, nie musisz mnie uświadamiać. Jednakże nikt z nas nie może powiedzieć że jeśli od kilku miesięcy nie ma objawów nerwicy to jest zdrowy. Bo to kłamstwo.
magdalenabmw

przez polakita 28 gru 2009, 19:08
agusiaww napisał(a): jednak jak co podkreslam wczesniej napisalam terapia jest dobra dla 90%. I tego nie neguje, ale to co pisze agnteshee w moim przypadku na nic i uwazam ze owszem takie motywacyjne gadanie jest dobre ale nie dla wszystkich.

ale jeśli jest dobre dla tych pozostałych 90% to chyba nie warto ich demotywować?
polakita

przez GreenEye 28 gru 2009, 19:10
magdalenabmw napisał(a): Jednakże nikt z nas nie może powiedzieć że jeśli od kilku miesięcy nie ma objawów nerwicy to jest zdrowy. Bo to kłamstwo.

Nie generalizuj i nie mów w imieniu innych, jeśli możesz.
ExModerator

Sortuj wg