Czy Wy tez tak macie ? jak mam to wyleczyc?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Czy Wy tez tak macie ? jak mam to wyleczyc?

przez Kuba (resztki sił) 31 paź 2009, 11:23
NO to tak juz nie daje rady. mam uczucie depersonalizacji:( tak jakby ja to nie ja . i do tego teraz az tak sie pogorszylo ze nie wiem boje sie swojego umyslu, boje sie tego ze jestem sam w ciele, mam tak caly czas ze jak sobie pomysle to nagle mam taka nierealnosc , zdziwinie ze to ja zyje i soba kieruje i automatycznie nie wiem robi mi sie tak dziwnie jakb ym mdal i mial zero kontroli nad soba. takie uczucie ze nie wierze ze zyje i ze sam musze soba kierowac , poprostu tak jakbym nie umial juz sam oddychac nie moge sie kontrolowac tak jak dawniej. czy to schizofrenia . poprostu jest tragicznie boje sie wlasnego cienia. jeszcze pol roku temu bylem zupelnie innym czlowiekiem : radosnym szczesliwym, pracujacym a teraz boje sie wlasnego cienia i czuje ze z dnia nadzien jest coraz gorzej . nie dam sobie rady:(

Re: Czy Wy tez tak macie ? jak mam to wyleczyc?

przez wovacuum 31 paź 2009, 11:29
kierowales siè po pomoc do jakiegos specjalisty?
wovacuum

Re: Czy Wy tez tak macie ? jak mam to wyleczyc?

przez fobia 31 paź 2009, 11:39
to tylko tak Ci sie wydaje z nerwow - tak dziala nerwica lekowa i napady leku. Jednak powinienes sie wybrac do psychiatry.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg