Nerwica a głowa,zawroty, ucisk i inne dolegliwości głowy

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

zawroty glowy - jak sobie z nimi radzic?

przez pimpek82 29 lis 2014, 12:35
D@ri@nk@, jak u Ciebie wygladaja te zawroty? Czy to wyglada jak bys była pijana? Ale nie tak ze lecisz na boki itd.raczej takie uczucie w głowie,takie bujanie, troche mdłości.U mnie to jedyny objaw jak najbardziej mi dokucza.I tak juz jest lepiej niż dwa lata temu.meczylam sie z tym dzien w dzien praktycznie non stop.teraz mam chwile te bujanki i przechodzą,ale do końca nie mogę sobie z tym poradzić.

przez D@ri@nk@ 29 lis 2014, 15:32
pimpek82 napisał(a):D@ri@nk@, jak u Ciebie wygladaja te zawroty? Czy to wyglada jak bys była pijana? Ale nie tak ze lecisz na boki itd.raczej takie uczucie w głowie,takie bujanie, troche mdłości.U mnie to jedyny objaw jak najbardziej mi dokucza.I tak juz jest lepiej niż dwa lata temu.meczylam sie z tym dzien w dzien praktycznie non stop.teraz mam chwile te bujanki i przechodzą,ale do końca nie mogę sobie z tym poradzić.

Dokładnie tak, nie były jakies silne żebym nie mogła chodzić, tylko ciągłe od rana do wieczora, nawet jak się położyłam takie odczucie jakbym była na mega kacu albo dopiero co zeszła z karuzeli, takie wirowanie ale w środku głowy. Świat przed oczami wygladał normalnie ale w głowie wszystko kołowało.

Dlatego leki o których pisałam spełniają super swoją funkcję, jeden dotlenia mózg, drugi blokuje receptory w błędniku które odpowiadają właśnie za takie uczucia w głowie i dodatkowo szum w uszach.
Teraz w zasadzie nie odczuwam zawrotów
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

"Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia"

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia...

przez pimpek82 04 gru 2014, 11:21
D@ri@nk@, a miałaś badany blednik?
Miałam rezonans i badał mnie neurolog i jest wszytsko ok.Przepisala mi mozarin,ale go nie biorę,bo większość objawów minęła,zreszta znam osobę która go bierze od roku i bujanki ma.
Zastanawiam sie czy to nie blednik,ale miała bym pewnie wymioty itd.Te zawroty,bujanki sa duzo duzo mniejsze jak były na początku ponad dwa i pół roku temu.
Jak myślisz czy cos takiego jak bilobil by mi pomógł?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez D@ri@nk@ 04 gru 2014, 19:34
pimpek82 napisał(a):D@ri@nk@, a miałaś badany blednik?
Miałam rezonans i badał mnie neurolog i jest wszytsko ok.Przepisala mi mozarin,ale go nie biorę,bo większość objawów minęła,zreszta znam osobę która go bierze od roku i bujanki ma.
Zastanawiam sie czy to nie blednik,ale miała bym pewnie wymioty itd.Te zawroty,bujanki sa duzo duzo mniejsze jak były na początku ponad dwa i pół roku temu.
Jak myślisz czy cos takiego jak bilobil by mi pomógł?

Miałam i RM głowy i jeszcze inne
Podejrzewano chorobę Meniere'a ale skończyło się na diagnozie "niespecyficzne niedotlenienie związane z praca zawodową"
Mam leki i rehabilitacje co jakiś czas i jest ok

A Histigen który biorę jest właśnie na chorobę Meniere'a i świetnie blokuje receptory odpowiadające za zawroty
O nerwica... Witaj, dawno żeśmy się nie widziały... Kawka, herbatka czy od razu wódeczka??

przez agusiaww 04 gru 2014, 20:32
D@ri@nk@, tez mialam masakryczne zawroty mi dali najpier lek na Merniera ale nie pomagal (bo to nerwica) i dopiero po antydepresancie mi przeszlo.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez D@ri@nk@ 04 gru 2014, 20:39
No u mnie zawroty i nerwica to dwie osobne choroby

przez martini123 28 gru 2014, 23:57
czesc moi mili. jestem w tym dziale nowa. mam obawy ponieważ mam w głowie uciski, kłucia, wylewanie, ciarki, przy tym robi mi sie gorąco i jestem cała zdenerwowana. cy to jest też od nerwicy czy powinnam isc do neurololga juz troche poczytałam o tym, że to moze byc od nerwicy, ale chciałabym żebyści Wy mi napisali, bo pewnie macie informacje od lekarzy. ja ni emam, isc sie boje, wiec bardzo prosze o odpowiedz. pozdrawiam serdecznie

przez cichyczlowiek 29 gru 2014, 10:34
Witam wszystkich :), coraz częściej mam bóle głowy, ostatnio przez kilka dni mam też w nocy.

-- 29 gru 2014, 10:34 --

Witam wszystkich :), coraz częściej mam bóle głowy, ostatnio przez kilka dni mam też w nocy.

przez agusiaww 30 gru 2014, 22:12
Bo to sa zaburzenia somatyzacyjne...niestety ja sie z tym meczylam kilka lat i tylko mi leki na to pomagaja antydepresanty zadne ibupromy ani inne.

przez juniort12345 08 sty 2015, 21:48
Mnie akurat w bledniku nic nie znaleziono.... za to mam zniesienie lordozy - ale bym sprobowal. Jak duzo bierzesz tych lekow ?

Wydawalo mi sie ze zawroty raczej mam od nerwicy - choc trwaja od rana do wieczora... ale mam gorsze i lepsze dni.

przez D@ri@nk@ 08 sty 2015, 22:07
juniort12345 napisał(a):Mnie akurat w bledniku nic nie znaleziono.... za to mam zniesienie lordozy - ale bym sprobowal. Jak duzo bierzesz tych lekow ?

Wydawalo mi sie ze zawroty raczej mam od nerwicy - choc trwaja od rana do wieczora... ale mam gorsze i lepsze dni.

Teraz jestem na dawce podtrzymujacej po leczeniu od lipca. Biorę po pół tabletki raz na dobę

przez agusiaww 10 sty 2015, 19:59
juniort12345 napisał(a):Mnie akurat w bledniku nic nie znaleziono.... za to mam zniesienie lordozy - ale bym sprobowal. Jak duzo bierzesz tych lekow ?

a ortopeda co na te lordoze?

przez Mili89 16 sty 2015, 21:37
hej Kochani ! nie bylo mnie tu dlugi czas... i bardzo duzo sie pozmienialo
widze, ze kazdy na forum nadal szuka choroby majac ta jedna wstretna na "N"...
no wiec opowiem Wam co u mnie : ostatnio mialam bardzo duzo problemow rodzinnych, stresu- i nagle w sklepie zrobilo mi sie slabo- wrecz z niego wybieglam- ni z tego ni z owego naszla mnie taka slabosc jakbym miala upasc... tak sie wystraszylam, serce bilo jak szalone...ledwo wrocilam do domu- bylam u Rodzicow na Swieta. Tata pobiegl do apteki po cos na uspokojenie...
i od tamtej pory przy wyjsciu z domu odrazu robi mi sie slabo- takie uczucie jakbym miala upasc- nie sa to zawirowania w glowie...no i sece lomocze...
sprawdzilam tarczyce, magnez potas, morfologie, ob, crp....wszystko w normie
zrobilam tez Holtera ktory wykazal czeste tachykardie zatokowe- nic poza tym... najdziwniejsze jest to, ze ZADNYCH epizodow tachykardii nie bylo podczas godzin w ktorych spalam- wtedy tetno 55 a za dnia systematycznie roslo nawet do 158!
powiedzialam : dosc!
poszlam do psychiatry... stwierdzila, ze to silne zaburzenia lekowe i zapisala : Setaloft-50 mg , Cloranxen- przez pierwsze 2 tygodnie 5mg i Hydroxyzyne doraznie... od lekarza ogolnego dostalam Proprananol 40mg na wysoki puls- stwierdzili obydwoje, ze przyczyna jest nerwica. faktycznie, przed wyjsciem z domu tetno skacze mi z 70 do 100 i odrazu mi slabo :(
dzis wzielam 1 raz Setaloft i mam straszne mdlosci po nim ....po hydro zlaczonej z Cloranxenem usypiam o 21....
czy ktos z Was mial podobne objawy przy wychodzeniu z domu? sklep/ lotnisko/ lekarz- dostaje automatycznie takiej slabosci ledwo ide mam wrazenie ze upadne- wracam do domu mierze tetno- ponad 100 :( czy naprawde to wszystko nerwy ?
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez agusiaww 17 sty 2015, 21:00
Mili89, naparwde to nerwy, skutki uboczne powinny minac po m-cu i sie powinno troche poprawic, sprobuj pic melise mi to pomaga ale tylko w polaczeniu z antydepresantem.

Sortuj wg