Fobia szkolna

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Fobia szkolna

przez adam_s 01 sie 2008, 17:59
No ja póki co to się strasznie źle czuję, liczę na to że do 1 września się pozbieram jakoś. Ale ten nadchodzący rok szkolny coś czuję że nie będzie udany. Pewnie zakończy się kiblem/wyrzuceniem mnie ze szkoły ( na to nie uskarżałbym się, byle z dala od LO ).
GG: 5988000

przez kitty341 01 sie 2008, 19:09
adam_s, hehehe:D musisz wziac sie w garsc!:) pomysl o mnie - ide na drugie studia, na ktore bardzo bardzo chce i mam nadzieje ze mnie przyjma.. :roll: czyli to sie rowna 2x wiecej zajec..
jeszcze we wrzesniu mam 3 poprawki, nie wiem jak nerwowo to wytrzymam..:/
no ale ja tez mam stresa bo zajecia trwaja 1.5h i czasem naprawde nie da sie wysiedziec, zawsze siadam jak najblizej drzwi zeby w razie czego moc sie jakos szybko wydostac na zewnatrz!! jeszcze jak ktos mowi takie nudne rzeczy, albo jakos nieciekawie, to jak mozna sie na tym skoncentrowac?! od razu zaczynasz myslec.. (w moim przypadku o chorobach :roll: )
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez adam_s 01 sie 2008, 19:36
Kitty ty chcesz równolegle studiować dwa kierunki? Rany, podziwiam! Moje ambicje już zdążyły zgasnąć przez nerwicę i coś się nie zapowiada żeby miały powrócić. Też tak mam, że jak jest nudno na lekcji to od razu zaczynam się nakręcać, myśląc o chorobach i często objawy przychodzą od razu. I siedzę na tej lekcji i zastanawiam się : wyjść zwymiotować czy nie? Dlatego najlepsza jest matematyka - tak po prostu trzeba uważać i nie ma miejsca na nudę bo ciągle coś do roboty.
Życzę Ci powodzenia na poprawkach!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wróbelek Elemelek 01 sie 2008, 19:56
kitty341, rzeczywiście fajnie że robisz dwa kierunki!! trzymam kciuki, na pewno wytrzymasz to wszystko i poprawki też;)
<><><> Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!! <><><>

przez scrat 01 sie 2008, 20:36
Moje ambicje też zgasły. Olałem studia na których byłem, poszedłem na internetowe, moja ostatnia nadzieja.
Przyjaciel forum

przez adam_s 01 sie 2008, 20:40
scrat, mógłbyś dokładniej opisac na czym polegają te studia internetowe? dostajesz materiały przez internet, uczysz się tego a na koniec semestru jedziesz i zaliczasz?

przez scrat 01 sie 2008, 20:46
Tak - tyle że nie na koniec semestru tylko na koniec półsemestru (są 4 semestry). Tu jest wszystko: http://www.okno.pw.edu.pl/

Zobaczymy jak to będzie.
Przyjaciel forum

przez kitty341 02 sie 2008, 11:34
adam_s, wróbelek Elemelek, dzieki:) maM nadzieje ze w ogole uda mi sie dostac bo jeszcze nie mam odpowiedzi, dopiero we wrzesniu bede wiedziec ale bardzo chce wiec nawet nerwica mnie nie powstrzyma!! :twisted:
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez adam_s 02 sie 2008, 14:32
kitty341, trzymam kciuki! ;). Ja to się raczej na żadne studia nie dostanę ale cieszę się że są jeszcze ludzie, którym chce się uczyć.
scrat, Tobie też życzę żeby jak najlepiej szły Ci studia! Mam nadzieję że uda się je w końcu szkończyć.

A sobie życzę żebym zdał w tym roku. Jak nie zdam w nadchodzącym roku szkolnym to idę już do szkoły dla dorosłych. I tak tego błędu pójścia do liceum nigdy sobie nie daruję ( moim rodzicom też, za to że mnie do tego zmuszali, ja od poczatku chciałem do ZSZ do wiedzialem że tylko tam sobie poradzę ).

przez tuvi 02 sie 2008, 22:53
Witam. Kurczę, tak czytam posty i aż mi jest głupio... wy tu macie dodatkowo problemy ze zdawaniem i jakoś dajecie radę, a ja sieję cykorię.

W tym roku miałam trzeci raz pod rząd nauczanie indywidualne, za to dopiero pierwszy raz w szkole... >.<
Dno! Z roku na rok obiecuję sobie, że będzie lepiej, że nie ma się czego bać, ale jest coraz gorzej. Leki zażywałam jakiś czas, a potem sama je sobie odstawiłam, bo stwierdziłam, że wpędzają mnie w apatię.

W tym roku idę już do 3 liceum. Jeśli wezmę znowu jakiekolwiek indywidualne, czuję, że będzie wstyd.

/A propos liceum, też nie mogłam sobie darować o.o

przez depresyjny86 04 sie 2008, 15:36
Kitty jestem pełen podziwu.
:)

przez adam_s 04 sie 2008, 19:13
tuvi, ja też miałem nauczanie indywidualne na sam koniec tego roku szkolnego. koszmar, nie chcę tego powtarzać. Dziś postanowiłem że przenoszę się do zasadniczej szkoły zawodowej bo wiem że nie dam rady w liceum. za głupi jestem i tyle ;/. Jutro albo pojutrzę jadę zabrać papiery z LO i się przenoszę.

przez scrat 05 sie 2008, 21:49
Wrócisz do LO.
Przyjaciel forum

przez adam_s 05 sie 2008, 22:01
Już jestem w technikum. w zawodówce mnie nie chcieli bo za duzo punktow mialem ale i tak sie po pół roku tam wypisze z technikum bo nie dam tam rady. Duzo znajomych tam chodzi wiec spoko. Do LO nie wroce, nigdy!

Sortuj wg