Skocz do zawartości
Nerwica.com

To nerwica lękowa, depresja, a może nic mi nie jest..


marigold689

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałabym wiedzieć, co się dzieje, żeby w odpowiednim czasie zareagować, jakoś wstydzę się iść do psychologa, wolę zwierzyć się w internetowym forum, może nic złego się nie dzieje. Zawsze byłam otwartą i pewną siebie osobą, od pewnego czasu zdarzają się takie sytuację, choć nie codziennie, ostatnio gdy byłam w markecie, zauważyłam że patrzą się na mnie 2 dziewczyny, znów poczułam to uczucie silnego lęku, wręcz strachu przed ich spojrzeniami, nawet nie wiem czy cokolwiek o mnie mówiły, wystarczyło że spojrzały na mnie obydwie i musiałam na tyle zmienić swój kierunek by ich więcej nie widzieć, celowo tak chodziłam po markecie by nie móc znów ich zobaczyć, zaczęłam bać się ludzkich spojrzeń, zawsze jak ktoś na mnie patrzy dłużej to tak jakby odbierał mi całą odwagę i pewność siebie, wmawiam sobie ze źle ta osoba mnie ocenia, zawsze czułam się trochę inna od reszty, może trochę gorsza, ale nigdy nie bałam się ludzi, tego jak mnie oceniają po samym wyglądzie, nigdy nie zeszłabym z wcześniej obranej ścieżki tylko dlatego że ktoś tam może być..czy to już nerwica? Czy może być gorzej? Niby wszystko jest ok, ale miwam takie momenty totalnego rozchwiania i zawsze pojawia się to bardzo silne uczucie strachu, jakby ktoś zaraz miał do mnie podejść i mnie spoliczkować, zniszczyć, upokorzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×