Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocną porą postanowiłam się przywitać


martinita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich kochani, po dwóch latach cichego obserwowania forum postanowiłam w końcu przywitać się z Wami. Anita, zdiagnozowana depresja, ciężkie życie i brak nadziei na lepszą przyszłość. Chodzę na psychoterapię od kilku miesięcy, obywam się na raze bez leków, chociaż Asentra lezy na półce i kusi, by spróbować. Szukam tutaj płomyczka nadziei, że uda mi się poskładać zycie i siebie, zacząć żyć, a nie tylko egzystować. Pozdrawiam Was serdecznie, od teraz będę częściej się odzywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się boję. Oczywiście nie neguję tego,że czasami leki są potrzebne,ale chciałabym z tego wybrnąć jednak bez nich. Mam po prostu takie wrażenie,że dopóki będę je brała będzie ok,a jak odstawię lub zmniejszę dawkę wszystko wróci ze zdwojoną siłą. Przez pewien czas brałam Pramolan zapisany przez neurologa i nie wspominam tego najlepiej. boję się też, że lek, który jednak wpływa na mózg może coś we mnie 'zmienić',ale nie w dobrym znaczeniu. wiem,że to trochę nieskładne, co piszę, ale tak właśnie czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asentra jest łagodnym lekiem, nie powinna Ci zaszkodzić. Najlepiej porozmawiaj z lekarzem na ten temat, może rozwieje wątpliwości.

Też nie ma sensu na siłe brnąć w tą otchłań, jeśli pomoc leży na wyciągnięciu ręki.

Chyba, że masz jakąś super hiper wspaniałą terapię, która daje niesamowite efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efektem terapii jest jak na razie powolone uświadomienie sobie swoich problemów, zlokalizowanie źródeł moich lęków. myślę nad asentrą,żeby w miarę spokojnie wrócić na studia.ale ostatnio mam nowy 'lek',który nazwałam chwytaniem nerwicy za rogi, krok po kroku robię rzeczy,których panicznie się boję (wyjście do sklepu,wyjście ze znajomymi po pół roku siedzenia w domu,jazda pociągiem).nie jest to łatwe,mam straszne lęki,ale po 'wykonaniu zadania', czuję,że stać mnie na więcej.

 

-- 01 paź 2012, 09:01 --

 

no i stało się, od 4 dni biorę Asentrę. jest strasznie, mam lęki, budzę się ze strachu, jestem jakby w szklanej kuli. błagam powiedzcie,że to minie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×