Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czesc wszystkim ;)


Jolanta

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu nowa I nie wiem czy to tu powinnam napisać coś o sobie czy może w innej zakładce ... Trudno najwyżej nikt mi nie odpisze ...

Mam 24 lata i od prawie trzech lat mieszkam w Londynie. Nawet nie pamietam kiedy zaczęło mi się pogarszac czyli przestałam być bystra i sprytna a zaczęłam tracić kontakt z rzeczywistością ... Od około dwóch mies dopiero zaczęłam sama dostrzegać ze mam naprawdę duży problem od kad tu przyjechalam nie mial nikogo bliskiego I osoby która naprawde mnie zna zeby kto kolwiek zauważył ze mam depreche jakich malo i nie jestem sobą każdy tylko tu pracuje i patrzy na siebie. Probuje z tego wyjsc ale samej nie daje rady takie mam odczucie potrzebuje przyslowiowego kopa w tyłek i wsparcia postanowiłam go tutaj poszukać. Myśle ze mam depresję od ponad dwóch lat przed przyjazdem uczestniczyłam w trzy mies terapi nerwicowej w Polsce było to związane z sytuacja jaka miałam w domu przez całe moje dzieciństwo aż do dziś odcielam się od patologii ale gdy przyjechałam do Londynu sama wpakowslam się s sytuacje z której wyjście było trudne i musiałam podjąć bardzo trudna decyzje ... Sama. Usunelam ciążę mój wtedy chłopak powiedział żebym sama ta decyzje podjęła jego obojętność otwiera ola mnie w fakcie ze muszę to zrobić ponieważ sama sobie nie poradzę a on tym co powiedział przetarl mi oczy ze sama będę musiała z tym sobie poradzić. Do dziś myśle o tym usłyszałam ze jeśli sama sobie nie wybacze to będę tkwić w depresji i ze bóg wybaczą błędy tylko muszę w to uwierzyć. Jest mi trudno się z tym uporać samej nie proszę o rozgrzeszenie ale o opinie co o tym myślicie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jolanta, witaj na forum.

Probuje z tego wyjsc ale samej nie daje rady takie mam odczucie potrzebuje przyslowiowego kopa w tyłek i wsparcia postanowiłam go tutaj poszukać. Myśle ze mam depresję od ponad dwóch lat

 

jeśli masz podejrzenie o depresję, powinnaś udać się do lekarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×