Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Przy rodzince hmm...narzekać nie mogę, nerwować też nie, jakieś śmiechy,hihy i inne badziewia mam gdzieś... no to pozostaje mi bezmyślne wykonywanie poleceń : ).

niestety,nic prócz ględzenia, i bezmyślnego wykonywania poleceń (nie zawsze tu nawet, bo i tak jestem w wielu materiach daremny) nie potrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, biedna mumia, tyle rzeczy widziała, ale takiego stwora jak ja jeszcze nie spotkała :D

Czytałam angielską stronkę o sekcji zwłok tych moich ukochanych z Uralu chcesz linka, niedoszły patologu? :D Są fajne zdjęcia ;)

 

-- 29 cze 2012, 00:56 --

 

ZDAŁAM MATURE Z POLSKIEGO NA 93 %!!! (wlasnie sie skaplam ze jest nowy dzien i moge sie zalogowac i sprawdzic wyniki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ANGIELSKI ROZSZERZONY NA 89 !!! A POSTAWOWY NA 96 !!! ALE SIE CIESZE :D

 

-- 29 cze 2012, 01:00 --

 

Tomcio Nerwica, http://www.ermaktravel.com/Europe/Russia/Cholat-%20Syachil/Kholat%20Syakhl.htm enjoy ;)

 

-- 29 cze 2012, 01:04 --

 

ZDAŁAM MATURE ZDAŁAM MATUE ZDALAM MATURE :yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah::yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, No no ciekawe zdjęcia za mało pokazują jeszcze :? szkoda , że w tamtych czasach medycyna sądowa się tak nie rozwijała jak teraz to można by było dokładnie określić przyczynę zgonu a tak to można się tylko domyślać ;)

 

A ANGIELSKI ROZSZERZONY NA 89 !!! A POSTAWOWY NA 96 !!! ALE SIE CIESZE :D

Siostra , przecież jesteś kujonem :D a tak w ogóle to gratulacje :great::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×