Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Dokładnie.. im bardziej trują, tym bardziej się nie chce..

i to jest w tym najgorsze... z lenistwem powinno się walczyć, ale przez to że to lenistwo - nie chce się z tym walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, To norma ... ja od zawsze wszystkie śmieci rzucałem pod łóżko bo nie chciał mi się odejść od telewizora a gdy nie chciał mi się wyjść zapalić na dwór albo na balkon to paliłem w łazience :mrgreen:

 

Snejana, Nie , żadna impreza po prostu nie chciało mi się ich wynieść do prania to położyłem na żyrandolu do rana :P

 

-- 29 cze 2012, 00:20 --

 

tylko gorzej jak ktoś chodzi za Toba i wypomina, że nic nie robisz jesteś taki siaki i owaki i jeszcze bardziej ma sie ochote nic nie robić xD

Ciągle mi trują , dlatego gdy trzeba wyjść do sklepu albo wnieść coś po schodach , to udaje , że się śpię albo udaje , że mnie boli głowa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, lenistwo to nie problem, lenistwo to styl życia 8)

Tomcio Nerwica, to ja jakiś tydzien temu zabilam komara na szybie... wszystko byloby ok, gdyby nie to, że ten komar dalej tam jest :lol:

 

-- 28 cze 2012, 23:25 --

 

to udaje , że się śpię albo udaje , że mnie boli głowa .

ja mam dzisiaj jakieś dziwne skojarzenia :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Prania to ja nigdy nie robię zawsze znajdę kogoś kto za mnie to zrobi :mrgreen:

Snejana, Tym chyba nas trochę przebiłaś :mrgreen:

 

-- 29 cze 2012, 00:27 --

 

ja mam dzisiaj jakieś dziwne skojarzenia :roll:

Też od razu pomyślałem o kobietach po napisaniu tego zdania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, spoko, u mnie kiedyś rozwalona osa ponad miesiąc leżała ;<...

Tomcio Nerwica, Mieszkam z bratem i jego dziewczyną (ta to jest dopiero tragiczna ; <) to i kto prania niema zrobić : D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku było miło i kulturalnie...a teraz jesteśmy prawie dawa lata poślubie i po czterech latach znajmości i mój mąż potrafi:

- piernąć bez żenady- niby niechcący ale wcześniej mu to się nie zdarzało a teraz bardzo często

- dłubie cały czas w nosie- to już bez krępacji- muszę sie drzeć na niego żeby przestal i to na chwilę pomaga a jak tylko sienie patrzę dłubie znowu

- miesza sobie w jajkach i drapie się po tyłku ( długo i namiętnie)

- rano wącha skarpetki czy się jeszcze nadają do włożenia

- nie myje zębów wieczorem tylko rano

- rzadko się kąpie (ostatnio 2-3 razy w tygodniu ale bywało że tylko raz na tydzień )

-gacie zmienia dopiero jak mu zesztywnieją

 

Obczajcie to znalazłem na jakimś portalu , to jest dopiero leń :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Nie :mrgreen: ?

Zresztą, pamiętajcie moi drodzy, gdyby znalazła się kobieta która byłaby na tyle "szalona" by ze mną być - automatycznie ziemia się rozpada na pół :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie dziwie gdybym dziś dopiero się zalogował i zobaczył ten wątek , pomyślałbym , że to forum dla ludzi którzy nie szukają pomocy tylko już zwariowali :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×