Skocz do zawartości
Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd Hasco/Teva)


Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      78
    • Nie
      24
    • Zaszkodził
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Biore rano 200 mg sulpirydu i za godzine czuje aktywizacje więc nie ma co generalizować.

 

-- 29 maja 2012, 08:20 --

 

Biore rano 200 mg sulpirydu i za godzine czuje aktywizacje więc nie ma co generalizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzcie. dziwicie sie, ze po sulpirydzie chce sie spac albo nie aktywizuje. jak ktos bierze 50, 100, 150, 200 to sie nie dziwcie, ze nie dziala. sulpiryd jest 3-4 slabszy niz amisulpryd, dlatego trzeba odpowiednio wiecej go brac, sulpiryd tez ma mniej skutkow ubocznych niz amisulpryd i chwala mu za to.

 

-- 29 maja 2012, 17:29 --

 

zonk. 0-0-400mg to za duzo, bo przez jeden dzien byla aktywizacja, a na nastepny zamula. dzisiaj wzialem 0-0-300mg i zobaczymy czy jutro bedzie aktywizacja.

 

-- 30 maja 2012, 15:28 --

 

wczoraj wzialem 0-0-300mg sulpirydu. dzisiaj jest aktywizacja. dzisiaj tez wezme 0-0-300mg sulpirydu i zobaczymy czy jutro tez bedzie aktywizacja czy to tylko jednodniowe polepszenie.

 

-- 31 maja 2012, 17:21 --

 

ale mnie glowa boli, wrecz mnie napier.dala na sulpirydzie. juz wole amisulpryd i zaparcia, a na zaparcia bisacodyl 1 tabletka raz na 2-3 dni niz ten kur.ewski bol glowy po sulpirydzie.

 

-- 31 maja 2012, 21:52 --

 

sorry, ze wprowadzam w blad. na ulotce sulpirydu 50mg i 100mg pisze, ze sulpiryd w kapsulkach 50mg i 100mg jest tez na chorobe meniere'a, w ktorej jest migrena i zawroty glowy. a jak ktos nie ma choroby meniere'a to sulpiryd niepotrzebnie dziala na chorobe, ktorej nie ma i dlatego organizm dla kompensacji usiluje przeciwstawic sie dzialaniu leku i dlatego leb mnie boli. mowie tu o kapsulkach 50mg i 100mg. sulpiryd od kilku dni biore w dawce 0-0-300mg czyli 1 kapsulke 100mg i 1 tabletke 200mg i to wlasnie przez kapsulke 100mg leb mnie boli i szumi mi w glowie. myslac, ze ten bol glowy powoduje tabletka 200mg wzialem dzisiaj 0-0-3x100mg sulpirydu. jutro to chyba bede zdychal. na tabletce 200mg sulpirydu leb mnie nie boli. wiec jutro bede musial sprobowac 0-0-1,5x200mg sulpirydu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logik, jak bralem 1x 200 to tez leb mnie napieprzal jak jasna cholera, i zastanawialem sie czy od Sulpirydu, czy od Lexapro. Po odstawieniu Lexapro i przejsciu na dawke Sulpirydu 1x 400 wszystko minelo jak reka odjal. Biore na noc, zasypiam jak kamien (bo mam polaczony z Trittico i Mirtazapina) a rano budze sie nie zmulony, wypoczety i zero ospalosci jakiejkolwiek przez caly dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez czujecie sie pijani biorac tabletki 20mg sulpirydu? bo ja tak, czuje ze plyne, ruchy wolniejsze, jak pijany, a alkoholu w ogole nie pije. 4 godziny pozniej efekt pijanego znika.

Nie ma tabletek 20 mg sulpirydu. Zaczyna się od 50mg (kapsułki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem sulpiryd 100mg przez 5 dni. Dostałem lekkiej akatyzji, ręce drżą jak u zawodowego alkoholika, na szczęście propranolol 80mg to urywa. Motywacji niewiele, za to dużo złości i nerwów w sobie, chęć przelania agresji na coś. Problemy z prowadzeniem samochodu.

Odstawiam, to nie dla mnie. Nie chce sobie powtórzyć koszmaru z Fluanxolem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motywacji niewiele, za to dużo złości i nerwów w sobie, chęć przelania agresji na coś. Problemy z prowadzeniem samochodu.

Z tego samego powodu odstawiłem po niecałych 2 miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×