Skocz do zawartości
Nerwica.com

SULPIRYD (Sulpiryd Hasco/Teva)


Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

112 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy sulpiryd pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      78
    • Nie
      24
    • Zaszkodził
      23


Rekomendowane odpowiedzi

Brałam sulpiryd i zasypiałam po nim na zajęciach, dlatego sama go sobie odstawiłam. I wyobraźcie sobie, że z dnia na dzień po odstawieniu leku zaczęłam myśleć tak szybko, że nauka szła mi galopem, a nie wiedziałam, że ten lek tak hamuje myślenie i spowalnia je. Zamulał mnie strasznie ten lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy można go brać z Xanaxem? bo w ulotce napisane, że ostrożnie z benzodiazepinami...

 

Mozna!!!! Ludzie, no co sie z Wami dzieje? Takie pytania zadaje sie natychmiast u LEKARZA, kiedy przepisuje lek. Czytam te posty i widze mnostwo niemadrych pytan, na ktore daje odpowiedz sama ulotka. "Ostroznie z" oznacza, ze bierze sie np 1-2 tabletki a nie 500. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :>

Zastanawiam się czy po dawce 50mg Sulpirydu na dzień mogą występować jakieś skutki uboczne..? Nie bardzo się na tym wszystkim znam, a wy głównie piszecie o tych większych dawkach .. Mam brać 50 przez tydzień, a później 50 rano i popołudniu. Teraz od ponad tygodnia jadę na Cloranxenie, z którego mam niestety tylko jedną korzyść - dobrze mi się śpi. Jeśli taka informacja coś zmienia - mam 16 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę Sulpiryd w dawce 150mg, i od pewnego czasu czuję po nim wzmożone łaknienie. Czy znacie jakiś inny lek działający podobnie jak Sulpiryd w tej dawce, który nie tuczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może opisać objawy odstawienia sulpirydu? Nie biorę już tydzień i mam tu gorszą jazdę niż przed braniem tego leku. Jak długo może to potrwać?

Do miesiąca -na pewno.

 

-- 08 maja 2012, 15:34 --

 

Biorę Sulpiryd w dawce 150mg, i od pewnego czasu czuję po nim wzmożone łaknienie. Czy znacie jakiś inny lek działający podobnie jak Sulpiryd w tej dawce, który nie tuczy?

Ketrel, solian-drogi.

 

-- 08 maja 2012, 15:36 --

 

Lek początkowo trochę nakręcał do działania i tak szybko jak nakręcal to przestał działać. O kant dupy obić

dawki 200-400mg

Wszystko zależy od indywidualnego człowieka. Na mnie działa 200mg.-na razie.

 

-- 08 maja 2012, 15:39 --

 

możliwe, w każdym razie jeśli miałam zajęcia po południu, to regularnie około 15.00 kładłam się na ławce i zasypiałam. Nawet nie wiedziałam, że istnieje dawka niemuląca.

Są kapsulki 50mg. Jak 200 muli, to zredukować do 150mg.

 

-- 08 maja 2012, 15:43 --

 

Witam, lekarz stwierdzil iż mam zespól jelita drażliwego.

Obecnie mam 'fazę' na praktycznie codzienne biegunki i bóle brzucha.

Utrudnia mi to funkcjonowanie - za niecaly miesiąc mam maturę a rano z powodu bólów brzucha nawet jednej lekcji nie mogę znieść, jest coraz gorzej.

Dlatego zależy mi by ktoś mi odpowiedzial czy Sulpiryd pomoże mi na to? bo lekarz dolożyl mi to do Mianseryny 45 mg i Xanaxu 0,25 mg. Czy można w takim zestawie brać te leki? Czy po Sulpirydzie nie poczuję się otumaniona?

Nie wiem co już na to robić, bo zwykle lekarstwa nie pomagają, więc myślę o tym Sulpirydzie...i tym po jakim czasie on podziala, bym uwolnila się od tych problemów z jelitami

Tak, pomoże, bo powoduje zwiększone wydzielanie śluzu.

 

-- 08 maja 2012, 15:44 --

 

Cześć :>

Zastanawiam się czy po dawce 50mg Sulpirydu na dzień mogą występować jakieś skutki uboczne..? Nie bardzo się na tym wszystkim znam, a wy głównie piszecie o tych większych dawkach .. Mam brać 50 przez tydzień, a później 50 rano i popołudniu. Teraz od ponad tygodnia jadę na Cloranxenie, z którego mam niestety tylko jedną korzyść - dobrze mi się śpi. Jeśli taka informacja coś zmienia - mam 16 lat.

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×