Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej:) wracam do życia i Wam też się uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


elam

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy temat jaki dałam na tym forum to na początku marca przy przywitaniu.

I potem było tylko gorzej i nawet nie mogłam wejść na te forum i czytać te wszystkie smutne tematy, bo jeszcze bardziej mnie pogłębiały:(

Teraz po 3 miesiącach wchodzę- czytam i daję Wam słowo- BęDZIE TYLKO LEPIEJ!!!!!!

Po tym tygod. zwolnieniu i wizycie Pani psychiatry (30.04)- "dla wtajemniczonych- czytajcie moje 1 wystąpienie" i spotkaniu nowej Pani dyr. minęło 1,5m. i jest OK.

Sytuacja sama po mału się rozwiązuje- choć były chwile tragiczne.... myśli samobójcze, 2-tyg. nieprzespanych nocy, brak jakiejkolwiek pamięci i koncentracji.

Miałam bardzo duży problem- jadąc do pracy- w jaki autobus wsiąść i gdzie mam iść. A w ogóle po co?????????

Daty, godziny i miejsca, gdzie trzeba dotrzeć - to jakiś był absurd- który bardzo ciężko przeszłam.

ale przeszłam:):):):) :lol:

czytam swój pierwszy wpis z przed 2-miesięcy i naprawdę jest ogromna poprawa.

Aż sama w to nie wierzę, ale tak jest i Wam też się uda :P

napiszcie cosik, a ja jutro otworzę się i powiem szczegóły mojego

teraźniejszego życia. Wszystko idzie ku lepszemu!!!!!!!!!

I nie to, że myślę, ale wiem, że u Was będzie podobnie- tylko odrobina wiary i cierpliwości z Waszej strony.

CMOKI:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc , to co powtarzam od pewnego czasu - nie bac sie psychiatry i sprobowac leczenia, jezeli tego sie nie zrobi nigdy sie nie dowiecie ze mozna zyc normalnie-. Gratuluje i ciesze sie ze jestes kolejna osoba ktora podjela walke i jest lepiej. Zobaczysz kazdy dzien przynosi cos nowego i wielka radosc. Ja to juz mam za soba . Lapie to nowe zycie garsciami , aby nadrobic zaleglosci. Jeszcze raz gratuluje i serdecznie pozdrawiam :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×