Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, pinda, zrozumiałam. Wg ciebie zero u mnie zrozumienia itp Za dużo przez całe życie się poświęcałam dla innych, żeby się z tm zgadzac. W każdym razie dzięki za opinię;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o muzykę, to nic mnie tak nie wgniotło w fotel jak "Pawn Hearts". Kojarzy ktoś płytę? Kamień milowy w prog-rocku.

 

 

Nie strajkuję, raz na rok obejrzę jakiś film. Po prostu... jakby to powiedzieć... nie lubię wizji, czyjegoś obrazu. Czytam książkę i wyobraźnia niesamowicie pracuje, podobnie przy muzyce. W filmie mam obraz na tacy i jakoś tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dytsw, cóż informatyka wciąż w cenie i można znaleźć po niej pracę:) A po chemii co chcesz robić?

 

W przypadku mojego brata , informatyka okazała się złym kierunkiem , nie dość , że trudno o pracę , to jak się znajdzie przeważnie zwalniają po miesiącu i tak krąży od firmy do firmy. Pensja też nie powala na kolana a trzeba pracować za dwóch a nawet za trzech bo dochodzą inne zlecenia , żeby w ogóle wyżyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luk_dig,

dwójka kocham, ale mi polecała w kosmos niestety po 23-ciej zanikła,ale tak u mnie czasem sie dzieje z dwojką :twisted: , chyba włacze sobie mojego seriala i spróbuje zasnac bo wczoraj to jakś właśnie apokalipsę załapałam jesli idzie o spanie i ogładałam zdjecia poniemieckich basenów w moim mieście na necie, po wojnie były 3 teraz nie ma zadnego w tym roku ostatni odchodzi do lamusa, Polacy wybudowali jeden po wojnie i do dupy całkiem

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dytsw, cóż informatyka wciąż w cenie i można znaleźć po niej pracę:) A po chemii co chcesz robić?

 

W przypadku mojego brata , informatyka okazała się złym kierunkiem , nie dość , że trudno o pracę , to jak się znajdzie przeważnie zwalniają po miesiącu i tak krąży od firmy do firmy. Pensja też nie powala na kolana a trzeba pracować za dwóch a nawet za trzech bo dochodzą inne zlecenia , żeby w ogóle wyżyć ;)

Serio? Wszyscy moi znajomi po informatyce dobrze zarabiają i jak chcą to zmieniają pracę na lepszą lub po prostu w innym mieście, bo się przenoszą. Ale widzę, bezrobocie nie ominie nikogo w tym kraju;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie właśnie uświadamiam, że nie mam takich zainteresowań, które mogłyby pociągnąć ze sobą studia... Muzyka, książki, sport... W kontekście studiów można o kant dupy je rozbić. :D Po chemii nie wiem co robić, ale kierunek mógłby być interesujący, tylko tyle. Nawet nie musiałby, lecz tylko mógłby. Informatyka wydaje mi się najbardziej przyszłościowa z syfu, który obstawiłem. Kiedyś chciałem iść na psychologię ;-). Z filologii (włoskiej?) też już zrezygnowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinda, po prostu jak czytam "Mam wrażenie [może błędne], że jestes nastawiona jedynie na branie." to mnie szlag trafia. Do ciebie absolutnie nic nie mam:) Po prostu mnie to trafiło, masz rację że sobie dopowiedziałam. Poczułam się po prostu, jakbyś mnie oskarżała o coś. No, ale dobra, koniec tematu, bo ile można o tym samym?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dytsw, akurat włoska mogłaby być dobrym wyborem. Ludzie chcą się teraz uczyć takich języków jak włoski czy hiszpański, jest na to popyt. Szukają lektorów w prywatnych szkołach , a i w publicznych zaczynają wprowadzać jako drugi język zamiast np niemieckiego. No ale prawda taka, że nie przewidzisz, jaki rynek pracy będzie za kilka lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×