Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, Tylko ja się naprawdę nie spinałem , trudno mnie wyprowadzić z równowagi , udaję się to koncernom tytoniowym , gdy cenny papierosów idą w górę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, Wiesz , jeśli zachować sie z klasą , oznacza siedzieć cicho i dać sobą pomiatać , to wolę być chamem ;)

Zresztą mam poważniejsze problemy , niż krytyka moich wysumiblo ... wysumiblow ... szowinistycznych żartów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

do pomiatania temu było bardzo daleko, jak odemnie do Anglii więc nie przesadzaj z tym pomiataniem a powiedzmy,że mnie Twój zarcik poruszył a raczej obraził,ot co,ale z tym pomiataniem to przesadziłeś bo nawet mi to przez myśl akurat nie przeszło a pomyślałeś ,ze jak tak piszesz to pomiatasz kobietami , można ten twoj zart tak odebrac tylko o tym nie pomyślałeś hę i co :?:

ja to po proostu odebrałam jako braki szacunku ogolnie do kobiet, nawet nie do mnie osobiscie tylko ogolnie do kobiet, przeszło ci to przez myśl?

tom może niech ci przejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd, Dlaczego tak uważasz ? tylko szczerze ;)

tahela, Jakoś panie nie poczuły się obrażone , zresztą to był tylko żart , a wiadomo , że to nie jest moja prawdziwa opinia o kobietach ( choć są i takie , o czym dobrze wiemy) tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×