Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, A jakże często, z jakim uporem...powtarzam,gdyby nasza armia była równie uparta 400 lat temu, co on dziś, Polska by rządziła światem, tak niezłomny upór... z tym trzeba się urodzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

tez na to zwróciłam uwage kiedyś ,ze to jest zabawne dopóki on sie wynaturza na forum, jak wyjdzie i bedzie młotkiem w głowke kobiety na ulicach , to przestanie byc zabawne a z takim to nigdy nie wiadomo kiedy mu odwali juz całkiem i z teorii nienawisci jeszcze do praktyki przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stark, Amce to jest wojownik , co prawda debil , ale wojownik :mrgreen:

tahela, Zależy bo równie dobrze może to być jakiś 13 letni idiota , któremu odbija z nudów i wypisuje takie głupoty . Choć kto wie , nigdy nie wiadomo , czy rzeczywiście nie jest to jakiś psychopata , któremu któregoś dnia może odbić .

Nerd, To może warto się udać do psychiatry po jakieś tabletki nasenne ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica,

i własnie w tym problem ,ze nie wiemy kto to jest naprawde,alepodbno niektórzy pisali,że wiedza ze zaczepia w necie 13,14 -tki i umawia sie nimi na randki ,

też mam nadzieje,ze nie jest psycho,ale cholera wie,bo tyle razy pisać i nawet PW rozsyłać to juz przegięcie pały jednak,

Agasaya,

buziol Dorcia co by ci lepiej było, no ciezko jest nie ma co ukrywać

 

-- 03 cze 2012, 23:48 --

 

Doprowadziłam go chyba do szału , zbanowałam 3 konta zanim cokolwiek napisał. Ostatni nick: TYKURWO :twisted:

trudno nie wyczuć takiego nicku hehe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie posrany weekend dobiegł końca,może nie był taki zły, ale jako pesymista i tak mogę uznać że był beznadziejny, jak i wszystkie kolejne...

tak czy siak,dobranoc wszystkim.

życzę miłej zabawy w przyszłym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×