Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F


mała defetystka

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe jak to wygląda w praktyce, jak godzą dyżury z tą głodówką? Tyle pielęgniarek z 7f w jedym miejscu razem, to chyba sobota była, albo faktycznie leczenie na 7f stanęło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytałam w różnych materiałach to dyrektorka sobie dodatków i premii nie żałuje. a ja serio współczuję pielęgniarkom roboty na 7f za niecałe 2300 brutto. mówili też że likwidacja oddziałów coś śmierdzi. jeden zamknęli bo niby groził zawaleniem a podczas remontu, wsadzili tam inny oddział..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kangurekkk, Nie ma chętnych? taki problem chyba nie dotyczy szpitali...

Nie wiem jak po remoncie, ale za moich czasów była jedna łazienka, gdzie był jeden prysznic i dwie kabiny z wc. Nie było jakiegoś dramatycznego tłoku do prysznica, ludzie się po prostu dogadywali kto po kim, wołali się na wzajem, nie było problemu.

Terapii zajęciowej jako takiej nie ma. Jest sala terapii zajęciowej gdzie odbywa się obowiązkowy psychorysunek raz w tygodniu. Poza tym można sobie w tej sali siedzieć i różne robótki ręczne odstawiać :D , oczywiście za przyzwoleniem personelu. (bierze się klucz, wszystko ustala, na jak długo itd. Jak po terminie oddasz klucz to się dowiesz że manipulujesz, uatalasz własne zasady, granice naruszasz, przekraczasz itp. itd., no bo wiadomo wszystko jest tam poddawane natychmiastowej interpretacji i analizie :mrgreen: ). Paraliż. Pacjenci się jakoś bez problemu między sobą dogadują, a z personelem szkoda gadać :mrgreen:

 

 

Tak to na jednym z wywiadów tak dyrektorka jakaś mówiła zdziwiło mnie to. Tak o ten psychorysunek mi chodziło- temat jego jest narzucany? Dziwna jest ta pani co prowadzi społeczność- wiecie coś o niej? A z tego co napisałaś to wynika że cały czas poddają każdy twój ruch analizie :evil: kurna to jest wkurzające . Co z personelem nie tak?

 

-- 03 cze 2012, 00:33 --

 

No i poszła fala. A tak w ogóle uważacie ponad 2 tys.za mało. Ale tak apetyt rośnie w miarę jedzenia. Nowych pacjentów niby nie przyjmują?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale brutto. dla mnie to jest mało za taką pracę. gdzie Ci się w nocy pacjent powiesić może, tną się, rzygają, uj wie co jeszcze. a psychorysunek ma temat narzucony albo jest czasem dowolny(wszędzie gdzie byłam było tak samo!). kangurekkk, co Ty tak fiksujesz? rodzaj zajęć nie odpowiada, pani Kroczek nie odpowiada ja pier..

przecież nikt Cię tam siłą nie zamyka. drzwi otwarte. to już jest męczące. tyle osób idzie na oddział a ja pierwszy raz spotykam się z AŻ takim analizowaniem systemu funkcjonowania oddziału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kangurekkk, no poddają analizie, poddają każdy ruch, czasami błędnie i bez sensu. Ta co prowadzi społeczność, czy dziwna? Problemem jest to, że oni nie wychodzą z roli terapeuty ani na chwilę, brak im elastyczności i to jest problem, dlatego tak trudno w nich zobaczyć człowieka.

7f to nie jest idealne miejsce na świecie, takich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jak będziecie wiedzieli jak jest z tym ubezpieczeniem jak jest się bezrobotnym to dajcie mi znać ok?

W 90 dniu zwolnienia lekarskiego wyrejestrowują mnie z Urzędu Pracy, potem jeszcze ubezpieczenie liczy się 30 dni czyli jest 120 dni ubezpieczenia a na oddziale jest się 168 dni, czyli brakowało by 48 dni ubezpieczenia. Uważam, że wtedy MOPS powinien cholera nas ubezpieczyć... Chory system, selekcja społeczeństwa.. jak się nie ma pracy, renty itp. to już się nie ma prawa do leczenia?

Ile to prywatne ubezpieczenie kosztuje wogóle w NFZ? I jak to zrobić żeby ewentualnie być tam 6 miesiący na ubezpieczenie, prywatnie mnie jak większości nie stać....?

 

A, i czy jak jest się na 7 f to można chodzić zaocznie lub wieczorowo itp. do szkoły w Krakowie. i jakieś przepustki brać żeby do biblioteki podjechać itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mm_, Nie można chodzić zaocznie i wieczorowo do szkoły, bo od poniedziałku do piątku nie ma przepustek, nie mozna wyjść poza teren szpitala. Chyba, że tą wieczorówkę masz w weekendy - w weekendy są przepustki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mnie coś trafi za chwilę!! przecież pisałam jak to jest z ubezpieczeniem! nie raz nawet pisałam! Ja nie pracuję i byłam na 7f i problemów z tego tytułu nie było. jeżeli kogoś mops nie ubezpiecza to decyzja danego urzędu a nie instytucji mopsu ogólnie. w większości idą na rękę, pomagają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś nie ma cierpliwości.. w filmiku są informacje o realnym zagrożeniu ewakuacją pacjentów. a wtedy oddziały zostaną zamknięte i dyrekcja będzie miała prostą drogę do sprzedaży terenu. przypominam, to 800 pacjentów stacjonarnych(myślę że ze 2-3 razy więcej ambulatoryjnie) i ok 1000 pracowników. 3 sklepy utrzymują się praktycznie z pacjentów i odwiedzających..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sens, Ja bylam w styczniu na oddziale 7A, ktory jest oddzialem ogolnym niemajacym generalnie nic wspolnego z 7F

 

i jak tam bylo co sie dzialo?

a inne miejsca?

ja nie chce byc na oddziale zamknietym

a cos musze ze soba zrobic

teraz jestem na oddziale dziennym na dunajeweskiego

ale nie wiem czy mi pomoga :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×