Skocz do zawartości
Nerwica.com

Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic - 7F


mała defetystka

Rekomendowane odpowiedzi

powinny być pociągi z największych polskich miast podstawione i kobierzyńska darmowa korporacja taksówkarska. i żeby ktoś pomógł walizki wieźć. albo niech lekarze przyjeżdżają na kwalifikacje do pacjenta do domu!

ludzie przez całą polskę jeżdżą! dzieci na pół roku zostawiają a wy tu marudzicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie odzywam się agresywnie bez powodu. pytasz kilka razy o to samo, histeryzujesz, przeżywasz strasznie. jak masz tym emanować na innych to odejdź od kompa, weź kilka głębokich oddechów, idź na spacer i pisz jak się uspokoisz! w pewnym momencie aż odechciewa się pomagać nowym. wcześniej byłam przekonana że 'tak, tak będę pomagać innym, tłumaczyć co i jak'. ale po setnym razie to szlag trafia! zwłaszcza że odpowiedzi na te same pytania są praktycznie na każdej stronie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Pansto w dniu wczorajszym,decyzja p.ordynator zostal mi wyznaczony termin przyjecia na oddzial 7f na dzien 20 sierpien :smile: Jednak zebym niebyla za bardzo uchachana nie omiedzkala dodac, ze przed przyjecie odbede kolejna rozmowe na ktorej moze zapasc decyzja o odmowie mi przyjecia na oddzial.

Wkurzylam sie na maxa ta klauzula gdyz uwazam ze mogla ja sobie darowac. Po tylu tygodniach niepewnosci,wielokrotnych rozmowachstresie i calym misz-maszu emocjonalnym mialam chyba siakies prawo do satysfakcji,radosci....? A tak dostalam "cukierka przeczyszczajacego" :mrgreen:

 

kite, agresorze :D , idac za Twoja rada.....jak Cie cosik fustruje na forum nie reaguj,wylacz kompa i znajdz se tworcze zajecie...wroc jak sie uspokoisz by wspierac roznych ludzi jacy tu zagladaja :smile:

 

 

Niech czas wielkanocny utrzyma nasze/Wasze marzenia w mocy

___§§$$$$§_________§$$$§

__§$$$_$$$§_______§$$$$§

_§$$$$_$$$$§_____§$$$$§

_§$$$§_§$$$$§___§$$$$§

__§§§___§$$$§§_§§$$$§

___$$____§$$$$_$$$$§___§§_§§

________§$_________$s_§§§♥§§§

_______§____@___@___§_§d§§§

_______§______()______§__$§§

_______§____\__///___§___§

________§____§§§____§____§

_______§§§§§_____§§§§§_§

_§§§__§_____§§§§§_____§__§§§

§$§$§_____§_______§__§__§$§$§

§$$$$§_____§_____§__§__§$$$$§

_§$$$$§____§_____§_§__§$$$$§

__§$$$$§§_§_______§§_§$$$$§

___§$$$$§___________§$$$$§

____§$$$$§_§§$$$§§_§$$$$§

______s§§§$$§§§§§$$$§§§s

♥¸.•*´*•.¸♥•.¸♥¸.•*´*.¸♥♥

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakręcona, normalnie nie do uwierzenia ta cała historia z przyjęciem... Nie można sobie tego wytłumaczyć niczym innym jak tym, że jesteś po prostu wyjątkowa i koniec :D

Fajne zajęczysko!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest nieprawdopodobne, że można mieć tyle konsultacji po rząd :bezradny: Z tego co wiem jest ich średnio cztery, a osoby, które mają ich więcej nie spełniają pewnych kryteriów np. abstynencji.

Zakręcona, a u Ciebie co jest tego powodem, jeśli można wiedzieć :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyta, nie mam zadnych uzaleznien by moj przypadek musial przechodzic oktes karencji,abstynencji. Powodow odraczajacych mi decyzje o przyjeciu byla cala masa,nawet nie dyskutowalam o niedorzecznosci ich. Na poczatku raz wdalam sie w dyskuzje co do wnioskow jakie wysunieto co do mojej osoby gdyz byly dla mnie krzywdzace, bolesne i to byl moj blad. Nie jestem z tego dumna ale podejmowalam proby "s" co zostalo ocenione jakobym byla "uzalezniona od zabijania", dodano rowniez ze jestem zimna bez mozliwosci przezywania uczuc itd. Jak juz mowilam pozwolilam sobie zabraz glos mowiac, ze szanuje ich opinie ale niedokonca sie z nia zgadzam i tu mi przerwano moja wypowiedz. Kazano mi wyjsc i umowic sie na kolejna rozmowe. Bylam w szoku calym zajsciem wiec wyszlam jak w transie i zrobilam to co mi kazano.

Na kolejnej rozmowie uslyszalam szokujace dla mnie podsumowanie poprzzedniej rozmowy, mianowicie...podobno podwazylam opinie najlepszej p.psycholog jaka jest wogole w Krakowie a pracuje na oddziale,ocena tej pani mnie miala byc konstruktywna dla mnie,zmuszajaca do analizy,bylam agresywna(to swierdzenie powalo mnie),krzykliwa(..) Po tym zamilklam bo mnie zatkalo, poza tym balam sie ze znowu zostanie to zupelnie inaczej zinterpretowane pomimo moich dobrych intencji....wyznaczono mi kolejny termin.

Pozniej zarzucono mi branie wg nich nieodpowiednich lekow chociaz od poczatku wiedzieli co biore...wyznaczono mi kolejny termin

Podczas kolejnej rozmowy bylam tak zestresowana,przerazona,pelna leku sam faktem bycia tak. Kontrolowalam sie na maxa, balam sie co kolwiek mowic. Jednak i tym razem dopatrzono sie "cos" by mi wyznaczyc kolejny termin....

Uzasadnienia odwlekania decyzji ostatecznej byly coraz bardziej trywialne ale przeciez niemoglam dyskutowac na ten temat,wiec sie poddalam. I jak juz wiecie moja "droge krzyzowa" zakonczono na 9 rozmowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek dzwonili do mnie z 7F, ale nie mogłam odebrać, później oddzwoniłam i nikt się nie zgłaszał, zaczęłam zajęcia i zapomniałam. Kolejnego telefonu nie było. Termin I rozmowy mam dopiero na 4 września, nie mam pojęcia po co dzwonili. Może sami chcieli przyspieszyć ten termin, czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×