Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

hejo..uważacie, że jako osoba z nerwicą lękową nie powinnam mieć psa? :roll:

Pieski uspokaja, powinnaś mieć pieska; ja mam dwa, podwójna moc :>

Dzisiaj rocznica, rok jestem bez kobiety x>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, z skąd taki pomysł?Jak najbardziej powinien.Psy motywują np. do wstania z łózka i wyjścia z domu.U osób z zaburzeniami to bardzo wiele.

 

amelia83, mi się kleją,ale nie mam ochoty iść spać.Szkoda mi darków :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, no..właśnie..i zmusza do wyjścia. Ale naczytałam się postów ludzi, którzy nie mają pojęcia o nerwicy i teksty typu :

 

"osoba chora psychicznie moim zdaniem nie powinna miec psa."

 

:shock::(

Cóż, widocznie chcieli zaistnieć. Jak wiadomo, nie powinny mieć psa i dzieci, ogólnie nerwicowcy powinni siedzieć w chacie na dupach i konia walić.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według naukowców 15 min głaskania zwierzaka zmniejsza stres u człowieka i zwierzaka.

A te szalone zabawy z psiakami :105: ja do swoich mówię i to też pozytywnie na mnie wpływa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, no..właśnie..i zmusza do wyjścia. Ale naczytałam się postów ludzi, którzy nie mają pojęcia o nerwicy i teksty typu :

 

"osoba chora psychicznie moim zdaniem nie powinna miec psa."

 

:shock::(

Cóż, widocznie chcieli zaistnieć. Jak wiadomo, nie powinny mieć psa i dzieci, ogólnie nerwicowcy powinni siedzieć w chacie na dupach i konia walić

 

nie powinni w ogole jeść, pić i oddychać bo to marnotrastwo :roll::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, mam psiaka..ale naczytałam się właśnie takich rzeczy i smutno mi się zrobiło, że ludzie tak uważają. że jak się ma nerwicę to jest się chorym psychicznie i nie powinno się mieć psa..

 

Laima, oj tak..i jak się przytula jak jestem smutna..to takie kochane. dużo jestem w stanie przełamać lęków dla psa.

 

Nortt, no niestety..przerażające jest podejście ludzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, no..właśnie..i zmusza do wyjścia. Ale naczytałam się postów ludzi, którzy nie mają pojęcia o nerwicy i teksty typu :

 

"osoba chora psychicznie moim zdaniem nie powinna miec psa."

 

:shock::(

Cóż, widocznie chcieli zaistnieć. Jak wiadomo, nie powinny mieć psa i dzieci, ogólnie nerwicowcy powinni siedzieć w chacie na dupach i konia walić

 

nie powinni w ogole jeść, pić i oddychać bo to marnotrastwo :roll::D

Jeść i pić to jeszcze nic, podobno nie powinni palić ! :shock:

Swoja droga niedługo zaczynam przygodę z tatuażem, nastał ten czas. Znacie jakiś pokręconych artystów, których prace można przenieść na ciało? Ogólnie, szukam tez, jakiś ciekawych, mrocznych, stęchłych i gnijących photo-blogów

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

girl anachronism, próbuję, ale przykro mi się zrobiło, po takich postach. Bo uważam, że pomimo, że bywałam w różnych stanach, mój pies ma naprawdę dobrze i niczego mu nie brakuje. I naprawdę bardzo mi pomaga.. :bezradny:

No nic..macie rację, nie ma co się przejmować ludźmi, którzy nie mają pojęcia zielonego o temacie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aleeeeeeeeeeeeee slodziaaaaaaaaaaaak!!!! :D

 

-- 23 maja 2012, 00:10 --

 

Według naukowców 15 min głaskania zwierzaka zmniejsza stres u człowieka i zwierzaka.

Hm, "zwierzaka" powiadasz? ;>

 

 

buahahahahahha ;)

 

zboczuś forumowy? ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga niedługo zaczynam przygodę z tatuażem, nastał ten czas. Znacie jakiś pokręconych artystów, których prace można przenieść na ciało? Ogólnie, szukam tez, jakiś ciekawych, mrocznych, stęchłych i gnijących photo-blogów

 

jakie pracy byś chciał? coś w stylu Salvadora Dali? :D

a propos blogów to ja lubię wynajdywać fajne tumblery, np: http://morgue.tumblr.com/

bywa inspirujące ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4 psiaki i 2 kociaki.

3 mieszkają w moim pokoju.Suczka którą przygarnęłam przez kilka miesięcy chodziła za mną w krok w krok.Bała się stracić z oczu.I dwa bliźniaki

które się wychowały w moim pokoju.Mój pokój-ich buda.Ja-najważniejsza dla nich osoba i bardzo to mi pomaga,że jestem ważna dla kogoś najważniejsza,najkochańsza.One nadają sens mojemu życiu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×