Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, Obawiam się , że będziemy musieli pozbyć się beczek z rumem , jak trafimy na sztorm na Warcie ... chociaż zawsze możemy wyrzucić kogoś za burtę :twisted:

Marsal2, Tylko nie na Śląsku , raz byłem i przekonałem się jak lubią warszawiaków . Kiedy ekspedientka skapnęła się , że jestem warszawiakiem , to specjalnie mówiła do mnie gwarą , mimo tego , że jej tłumaczyłem , że nie rozumiem :evil::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, jak nie na śląsku, to w małopolsce. ;) A tak traktujemy nie tylko warszawiaków. ;) Tak samo obrywa się mieszkańcom sosnowca. :D Chwila... przecież to też warszawiacy. :P

 

Dobra, na mnie pora. Trzeba się położyć. A raczej odłożyć lapka i zamknąć oczęta. :P Branoc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, na Wawelu!! :D We wiadomościach będzie "grupa 'chorych psychicznie' zajęła Wawel. Ogłosili, że Polska napowrót stała się królestwem. Niejaki Mariusz S. został koronowany i zaczyna gromadzić armię..."

Dlaczego nie chcesz po portfela zajrzeć? Ch..a sobie przynajmniej pooglądasz. :P

 

*Wiola*, to w tym będzie w małopolsce. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, kogoś wyrzucić trzeba , ja muszę zostać , bo przecież kapitan statek opuszcza ostatni :mrgreen:

 

w afice miszyko babmo murzinek , blank czorny , mały lokaty synek , czorno mo matka , łojca czornego , ujka , dziadka i kożdego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, a już miałem nadzieję, że będziesz chciała zostać królową. :P Albo przynajmniej królewską nałożnicą. :P

 

Dobra poważnie uciekam, bo zaczynam głupio pisać. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×