Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

SamotnyIZły, Też mógłbym cię przytulić , ale pewnie nie chciałbyś żeby przytulał cię facet :mrgreen: , a wiec mogę ci powiedzieć , żebyś się nie martwił , w końcu jak nie dziś to jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja depresja wynika tylko i wyłącznie z samotności :( Zawsze byłem sam. Nawet jak mieszkałem z rodzicami. A teraz mieszkam sam, a mimo, że mam dobrych znajomych, komórka milczy cały dzień. Przyjaciel, to mocne słowo, ale mam takie osoby. Ale Oni mają własne życie, prace, dziewczyny, narzeczone. A ja, siedzę na necie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SamotnyIZły, a wiec ja również Cie przytulam :D

Mam w sumie podobny problem. Niby mam tyle koleżanek, a tak na dobra sprawę tylko od czasu do czasu ktoś się odezwie. Może dlatego ze całymi dniami siedzę w domu, ale to wynik mojej nerwicy. Cóż poradzić, jak ja nawet do szkoły nie chodzę :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

źle ze mną, jestem śmieciem, zerem, nikim, nieudacznikiem, nienawidzę siebie i nie chcę żyć, mam dziś złe myśli o swoim końcu, tak byłoby lepiej dla wszystkich..ludzie tutaj przynajmniej mają powody...jakieś podstawy do depresji, nerwicy, ja jestem zwykłym nic nie wartym nieudacznikiem i nie zaśługuje na nic dobrego. nie mam siły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×