Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwnie się czuję. Sam potrzebuje pomocy, a chciałbym pomóc tylu osobom, których tu spotkałem. dominika92, Coś Ci zacytuje:

"Jestem, więc myśle, więc mogę wszystko

Dopóki jesteś, wszystko ma przyszłość

Dopóki biegniesz, przyszłość jest blisko

To czego pragniesz cie znajdzie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Nie wiem, co mogę zrobić :( Dostałem dizś parę przytulasków i poniekąd to troszkę podziałało, więc ślę wielkiego PRZYTULASA do Ciebie. Możesz wszystko, tylko, pewnie jak mi Tobie się nie chce. Ja miałem szanse pojechać na mistrzostwa świata do Chin, ale nie chciało mi się ćwiczyć :( Nic mi się nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, hej! Trochę wiary w lepsze jutro i w siebie! Jesteś bardzo wartosciowa. Masz chłopaka który nie wyobraża sobie życia poza Toba, i jakie dobre ciasta pieczesz... :D

Damageed, ja tam hydro nie lubię, miałam za duża dawkę i potem spałam w dzień ;)

 

Dobranoc Robaczki, już mnie oczy bolą od iPoda ;):papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92

 

Hm u mnie po jakiejs godzinie , dwoch zaczalem sie robic senny .Fakt , ze moze dzialac jak placebo im czesciej bralem tym dluzej nie dzialalo, efekt obronny organizmu na lek :/..ale przynajmniej cala noc przesypialem, wlasnie odkad mnei sie skonczyly znowu nie moge usnac, a nie chce do lekarza specjalnie po lek .Trzeba jakos zalatwic na lewo przed wyjazdem przynajmniej z 2 opakowania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*, uu..sporo..no ale lepsze to niż nic..zawsze jakieś zabezpieczenie..

 

Damageed, ja kiedyś brałam na sen. teraz nie biorę. ale zawsze jest to dla mnie jakieś zabezpieczenie, że mam. mogłam w sumie dziś wziąć na wieczór..teraz to już bez sensu bo się nie zwlekę potem ...ja jestem jakaś taka że malutkie dawki na mnie nawet działają i to tak że zwalają mnie z nóg...

 

-- 17 maja 2012, 02:19 --

 

*Wiola*, pożegnałaś, a ja jakoś nadal nie mogę się zebrać :( wiem że jak się położę to znowu zacznę myśleć, obwiniać siebie za dzisiejszą sytuację z psem, zamartwiać się aż dojdę z powrotem do swojej beznadziejności i histerii :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×