Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

wykończony, nie myl pojęć. Uzależnienie nie musi mieć nic wspólnego z nadużywaniem. Filiżanka kawy dziennie, nie spowoduje nadmiaru kofeiny w organizmie, jednak jeżeli tą filiżankę będziesz wypijał przez dłuższy czas, to po "odstawieniu" poczujesz skutki uzależnienia. Nie są one takie jak w przypadku narkotyków, alkoholu, czy tytoniu, ale są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, do uzależnienia może dojść nie tylko po substancjach powodujących euforie. Na roku mam jedną znajomą, która dziennie wypija dwie filiżanki kawy. Wyjechała na wymianę do Francji. Tam w akademiku nie miała czajnika, więc zagotować wody nie mogła, w automatach tylko kawa rozpuszczalna, w knajpach też. Przez pierwszych parę dni miała klasyczne objawy niedoboru czegoś w organizmie. W tym przypadku kofeiny. Bóle głowy, senność, osłabienie. Jeszcze raz, uzależnić się można prawie wszystkim wszystkim.

 

Laima, współczuję. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, eeee, a po polskiemu?

Prostemu chłopowi, jak ja.

 

-- 19 maja 2012, 16:50 --

 

wykończony, eeee, a po polskiemu?

Prostemu chłopowi, jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu trzeba odróżniać skutki metabolizowania substancji przez organizm za tym idącego odwodnienia niedoborów witamin skł mineralnych od potrzeby wzięcia nast dawki.Jak kac a uzależnienie od alkoholu.

 

Yep, tą kwestię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×