Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień niestety nie jest najlepszy w nocy miałam atak. Zaczęło sie od strasznego bólu nogi, którą wcześniej nadwyrężyłam, a skończyło dreszczami i dusznościami :(. Moje ataki wyglądają zazwyczaj tak, że zaczyna mi coś w środku nocy boleć, wcześniej była to okolica kręgosłupa, a wczoraj noga. Budzę się staram sobie wszystko racjonalnie wytłumaczyć, ale kończy się i tak atakiem :(. Musiałam zażyć tabletkę i dopiero po dwóch godzinach zasnęłam. Od prawie pół roku nie miałam żadnego ataku, a tu wczoraj ponownie wszystko wróciło. Znowu boje się co będzie wieczorem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia nie spisuje bo piekę własnie szarlotke, ale boje się o wieczór. Nienawidze ataków wtedy myśle, że zaraz bedę miała jakis zawał i umre. P.S. moj sposob na zycie to http://www.ilovebake.pl ;)

ale cuda tam są, zastanawiam się co tu upiec....zaraziłeś mnie tym sposobem na życie.A to Twoj stronka?? Twój blog?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to mój niedawno założony blog. Niestety przed nerwicą robiłam zupełnie coś innego, ale choroba zupełnie mnie zmieniła :) I teraz blog jest moją radością

 

-- 15 maja 2012, 10:55 --

 

Pomimo tego ze w nerwicy powinniśmy sie skupiać na pozytywach to wiecie jak założyłam bloga i doznałam mega radochy i adrenaliny to emocje za duże zaczęły mnie niszczyć :( Po prostu paranoja. nie mogłam zasnąc, miałam nudności poranne i teraz ten atak. No nic zobaczymy co będzie dalej z bloga nie zrezygnuje bo to teraz moje pocieszenie :) Tylko zeby było mozna jakoś tak emocje tonowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień nauki+ dwie rundy po lesie i okno umyłam u siebie w pokoju po psich noskach.Jestem padnięta.Mama zauważyła,że mam oczy opuchnięte.Idę już spać-z kurami,ale od 4 rano na nogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×