Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam fioła na punkcie zwierząt !!!


Gość toya75

Rekomendowane odpowiedzi

Umorusałam się :mrgreen:

 

-- 03 maja 2012, 13:47 --

 

rzedstawiamy zbiór zdjęć produktów, znaków towarowych, stron www oraz reklam, które są w naszej ocenie niezgodne z przepisami prawa, ale przede wszystkim ze zwykłą, ludzką przyzwoitością. Żyjemy w czasach, gdy rzeczą powszechnie znaną powinno być to, że zwierzęta są istotami potrafiącymi odczuwać; zarówno radość, jak i cierpienie; ufność, jak i strach. Dla każdej żywej istoty tym co ma najcenniejsze jest jej własne życie. Dotyczy to również tzw. zwierząt rzeźnych. Wszystkie przedstawione przykłady odnoszą się do reklamy bardzo szczególnych produktów, jakimi są wyroby mięsne. Produktów okupionych życiem i często długotrwałym cierpieniem zwierząt. Sądzimy, że producenci i sprzedawcy tych wyrobów powinni w swoich działaniach zachować szczególny umiar oraz przejawiać zrozumienie dla oczywistych faktów. Za rzecz całkowicie niedopuszczalną uważamy obrazy, w których te same zwierzęta, często ze śmiechem i gestykulacją zachęcają do spożywania wyrobów mięsnych. Występują jako element żartu i narzędzie promocji. To wielkie zakłamanie, jakie przejawiają niektórzy producenci w celu nakłaniania do zakupu swoich wyrobów jest czymś co powinno napawać wstydem, zażenowaniem i prostym, wewnętrznym odruchem sprzeciwu. Uważamy, że ten sposób reklamy wyrobów mięsnych jest nieetyczny i niegodny człowieka.

towarzyszenie Empatia będzie stanowczo protestować przeciwko niemoralnemu i nieuczciwemu zachęcaniu do zakupu wyrobów mięsnych. W najbliższym czasie zamierzamy m.in. wystąpić do zakładów mięsnych, które w ten sposób postępują aby zaprzestały takich praktyk. Wystąpimy również do Prezesa Urzędu Patentowego RP o nie rejestrowanie znaków towarowych, które w obecnych czasach muszą być uznane za niezgodne z dobrymi obyczajami. Apelujemy do wszystkich osób, nie tylko tych, które są wrażliwe na los zwierząt, aby poparły nasze starania. Twórzmy świat, w którym prawda i poszanowanie dla innych są podstawowymi wartościami. Jeżeli od najmłodszych lat mamy być uczeni, że zakłamywanie rzeczywistości oraz kpina z życia i cierpienia innych istot są przyjętymi normami, to świat, w którym żyjemy będziemy czynić miejscem coraz mniej przyjaznym i dla nas samych.

http://raport.empatia.pl/

290965078_zdj003.thumb.JPG.20fd487a2a738d0de0987b260edb93b8.JPG

1890838083_zdj002.thumb.JPG.a45ad3378bcde2a93ea3307cb2dddbdb.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, jaki mój psiak dzisiaj przyszedł uciapciany bo świeże kałużę w lesie :hide:

Twoja Księżniczka jak widzę uwielbia się pluskać :D

 

-- 08 maja 2012, 00:41 --

 

.

542079_405542906142868_142258905804604_1253919_105080766_n.jpg.8ae83638f5147a6738fe508c9c32d6d8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., raz w życiu takie maluszki widziałem. :smile: Nie miałem jednak odwagi takiego do ręki wziąć. Bałem się, że krzywdę zrobię. :( Jednak takie malutkie, rozbrykane i ciekawskie kociaczki są jeszcze lepsze. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reksio.Nie mogłam go nawet pochować.Może mój Reksio żyje.Może ten dureń go nie zabił tylko wywiózł gdzieś w las jak to ludzie mają zwyczaj i on na mnie czeka.Przepraszam za taki smutny akcent,ale znów mi się coś śniło co mi się z moi Reksikiem kojarzy.

1899317242_2009czerwiec010.jpg.bedc4969a765a5d6e5a0956f9ea1aae1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×