Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lęk połykania przedmiotów


koksu77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 17 lat. Moim problemem jest albo fobia albo nerwica,nie znam sie na tym dlatego pytam. Mam lęk przed połykaniem przedmiotów tzn np zjem kolacje wszystko pieknie siedze a tu nagle w mojej głowie roji soe mysl ze zaraz polkne lyzke i czuje to w gardle i odrazu zbiera mi sie na wymioty a konsekwencje tego leku sa nastepujace :

Boje sie jesc ze bd znowu wymiotowac , chodzic do szkoly bo sobie narobie wstydu jak vodziennie bd mi sie na to zbierac chodze do kednej z lepszych szkol sportowych i mam obawy przed wyjazdami na zawody a lek ten nasila mi sie najczesciej w lato wiem bo mecze sie z tym juz 3 rok i jedynym lekarstwem bylo dla mnie zazywanie tak silnych lekow jak lorafen jednak udawalo mi sied niego nie uzaleznic ale od jakiegos tygodnia leki te wrocily mi w tym rokuu i nie zjawilem sie ani w szkole ani na treningach z tego powodu i boje sie komus o tym powiedziec bo wezna mnie za wariata tym bardziej ze mam dobra opinie w srod znajomych z tym lekem sie nie da zyc te mysli z tymi przedmiotami ciagle mnie drecza prosze o pomoc z gory dziekuje PS dodam ze w mlodosci przezylem wiele ciezkich chwil wiec moze to sa konsekwencje stresu z dziecinstwa jeszcze raz prosze o rade .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedz rękami, ręki nie połkniesz.

..a jak odgryzie i się zadławi albo stanie mu w gardle?..taka ręka... :bezradny:

Koksu77 mam pytanie...jak "wydaje" Ci się, że połykasz np. telewizor...to odbija Ci się później plazmą?? czy LCD??

i czy świecisz i czy da się kanały przełączać jak masz go już w żołądku? :shock::shock::shock:

To extra sprawa :great:...tylko ciekawi mnie jak TY to potem wydalasz Chłopie? Też masz tak bujną wyobraźnię? :mrgreen:

Psychiatra, koniecznie się udaj, On może Ci jeszcze pomóc a jeśli nie, to pozostał jedynie gastrolog, bo pewnie problemy z żołądkiem masz nie liche...skoro tak wszystko "połykasz". :bezradny:

Biorąc pod uwagę problemy z młodości i i znaczny już wiek 17 lat :shock: to zacznij działać, bo długo tak nie pociągniesz, powodzenia :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem mi tez to sie wydaje glupie ale kiedy mnie to atakuje to nie moge nad tym zapanowac znacie jakies domowe metody jakies czwiczenia relaksacyjne czy cos :) byle co wszystko wyproboje jednak mysle ze te natretne mysli to tylko przykrywka a prawdziwe klopoty mam wlasnie z zoladkiem sa jakies badania ktore wykarza nerwice czy cos podobnoego jakies zmiany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×