Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Lady Em., dokładnie...jestem taka rozbita że poprostu nie potrafię tego zrobić.Nawet jak usiądę,to albo nie umiem się skupić,albo nie potrafię dłużej przy tym siedzieć...mogę wszystko robić tylko nie obowiązki...bo automatycznie zniechęcenie i brak sił...chyba jednak z tym setaloftem to placebo było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absinthe, ciężka sprawa. A terminy gonią :( Nie wiem jak Ci pomóc. Ja budziłam się zazwyczaj w ostatniej chwili i miałam o tyle dużo szczęścia że zaliczałam bez problemu. Ale to pewnie długo nie potrwa. Matura to grubsza sprawa. Może powtarzaj małymi fragmentami prezentację, potraktuj to jako przyjemność, np. jedz przy tym czekoladę czy co tam lubisz, słuchaj ulubionej muzyki. A z książkami to rozumiem, bo na indywidualnych mam co tydzień nową lekturę ;) ciężko przebrnąć, ja to traktuję jako chwilę wytchnienia, bo lubię czytać (ale niekoniecznie lektury romantyczne :pirate: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., chyba nikt nie może,prócz mnie samej...ale najśmieszniejsze że sama daje rady/pocieszam....a sobie samej nie potrafię pomóc.No nic,poczekamy jeszcze jak będzie.Ja też lubię czytać...ale ostatnio mi się nie chce.A książek do prezentacji nie mam najgorszych,prócz jednej spoza lektur którą wybrałam chyba z czystej głupoty,bo ją nie sprawdziłam przed wpisaniem w biblio,a teraz wygląda na to że jest zupełnie o czym innym niż mam temat-.-.Eheh...no nic trzymam kciuki za wszystkich takich "hardkorów na ostatni termin"jak ja,"jakoś"to będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×