Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

"Juhu",idę na prawo jazdy,przy odrobinie szczęścia, pierwsze napotkane drzewo zakończy tą farsę, i być może mój nic niewarty żywot :<. (przy odrobinie szczęścia :<)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, Powodzenia w takim razie... (zresztą pewnie jeszcze nie raz będę ci życzył)...

Obawiam się, czy w ogóle do jazdy się nadaje.

Ale być może dobrze,zawsze to można gdzieś wyjść,oderwać się na chwile od tego wszystkiego. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, spokojnie, u mnie z jazdą też szału nie ma, ale postępy jakieś są po 14 godzinach :P

Dobrze, że mieszkam 40 km od miasta, bo przynajmniej mogę szybciej pojeździć zanim tam dojadę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arhol, oj tam bezdrożach ;) W mieście to nawet nie ma po co 50 km/h przekraczać, więc tam pod względem prędkości jestem przepisowa raczej :) Ale dzisiaj co chwilę słyszałam od instruktora "Zwolnij, szatanie!", "Rozwalisz mi coś" itd. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, ja miałam kilku różnych instruktorów. Pierwszy był beznadziejny i darliśmy się na siebie nawzajem na każdym skrzyżowaniu.

Za to ostatni był boski - Darek mistrz d*py, który na każdą laskę na ulicy miał niewybredny komentarz. U każdego innego byłoby to chamskie i seksistowskie, ale on był po prostu obłędny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×