Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

izzie, książka taka humanistyczna, wszystkie epoki, w średniej się przyda. :D

 

Locust, pamiętaj, że to jest życie nie Twoje lecz tej osoby. A uczymy się na błędach. Nie do wszystkich da się dotrzeć, nie każdy chce słuchać. Najważniejsze, żebyś bez względu na wszystko nie obwiniał siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tajemniczy klient łazi, niewiadomo gdzie i kiedy, ale już zaczął turę po salonach, czekam na niego i czekam a jego nie ma :(:lol:

potrafię już wyczaić którzy to są, a gnoja u mnie nie było jeszcze :evil:

 

-- 13 kwi 2012, 17:39 --

 

arhol, taki sobie.Kiepska nocka,to i dzień podobny.No,ale i tak jest lepiej niż rano.Nic mi się nie chce i najchętniej wróciłabym do łóżka.A tu jeszcze trzeba się zmobilizować i iść jutro i pojutrze na zajęcia :? A jak u Ciebie,Sławku?

spaaaaaaaaaacer!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, scumbag school.

 

Hmm,zaczął się dobrze, później jednak z nieznanych mi przyczyn nastrój mi się posypał,byłem równocześnie jakby posępny i byle co mnie wściekało,na dodatek potwierdziła się diagnoza dla mojej babci (rak z przerzutami),co gorsza przyjąłem to prawię z obojętnością...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, to terror na poduszce :twisted:

wk...a mnie ta firma, od nowej oferty wszystko takie niedojebane jest, oferty wprowadzaja z dnia na dzien, za duzo informacji na raz, robia cos a nawet ulotek porzadnych nie ma tylko jakies gowno, wprowadzaja nowy wyglad salonu podczas gdy nie otrzymuje materialow do zmiany..i nagle wszystkie serwery padaja :/ no masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×