Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

arhol, u mnie właśnie beż żadnego żartu. Jedynie ojciec czasem powie z humorem 'haha, nie wygrywa, zmień sobie ulubieńca' czy też 'no to na paluszka nie popatrzysz' (nudna historia) :roll:

Bellatrix, zupełnie nie wiem, gdzie mogłabym schować :bezradny: cały pokój jest przewrócony po takich akcjach do góry nogami, musiałabym wziąć ze sobą pół pokoju do szkoły :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, jak tam? ja zdycham, czuję się okropnie, nie mogę się skupić a muszę się na jutro uczyć.

nie wiem co z tego będzie jak tak dalej będzie szło..

byłam kuźwa dobrą uczennicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mataforgana, ja też uciekam w muzykę, od jakiegos czasu jej nie czuję Mirabeleee, jak tam słońce, czego się uczysz?? ja jestem śpiąca po 2 dniu nowego leku i nie wywiązałam się z obowiązków rano tzn. nie pojechałam z psami na szkolenie, musiała rodzinka jechać ;)

 

-- 15 kwi 2012, 14:54 --

 

a ta Tekla to chyba z pszczółki maji była :?::?::?::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, historia, matma. + 3 testy do rozwiązania, przepisać zeszyt, opis obrazu, powtórzyc bio, zrobić opracowania do lektur (jakieś 4-5 str kancelaryjnego). nie wiem, czy wszystko wymieniłam. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lady Em., tak, na dłużej. Lekcje wychowania fizycznego wykańczają mnie psychicznie. Może nie nazwałabym tego lękiem, ale potwornym stresem i wstydem. Bardzo brakuje mi samoakceptacji i odwagi. Nie potrafię pokonywać własnych słabości, no i jest multum rzeczy, które mogłabym jeszcze napisać... ale po co :blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, a co studiujesz ?

Abbey, ja miałam zwolnienie z wfu ze względu na kolano (wypadła mi rzepka), może byś podciągnęła pod takie coś.

 

A ja kombinuję, zamiast od razu zaliczać, to cały czas coś przekładam... a później maarudzę, że się nie wyrabiam. Mam na jutro 3 prezentacje, masakara. W środę mamy prezentować na angielskim jakąś jednostkę chorobową (ja mam IBS) i chyba nie pójdę, nie zdążę tego zrobić i się przygotować, chcę sobie załatwić jakieś zwolnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×