Skocz do zawartości
Nerwica.com

Trafiłem 6 w lotto !!!!!!!!!!


Gość intel

Rekomendowane odpowiedzi

no rejczej, nikt nie byłby na tyle głupi, żeby mówić o tym całemu światu. :mrgreen:

 

 

A ja myślę , że wiele radości dało by mi obserwowanie jak moi niegdysiejsi antagoniści nagle zaczęli by mnie "lubić" "tolerować"

"zagadywać" itd.

 

........a ponieważ jestem psychopatą z wielką radością rozdawał bym mentalne i nie tylko ,kopniaki.

 

Oczywiście dużą cześc rozdałbym najbliższym. ( ale nie teściom, hehehehe )

W końcu ile kasy do szczęscia potrzeba?

Samochód który mnie interesuje -50 tys

maly dom w górach-400 tys

jakieś zbytki typu wyposażenie domu i ogrodka, szmaty , agd -jakieś 100 tys

To razem 500-600 tysiaków.

Na spokojne życie jakieś 8 tys na miesiąc co daje przez 20 lat jakieś 2 miliony.

Razem-do komfortowego, spokojnego i BEZPIECZNEGO finansowo żywota wystarczy jakieś 3 miliony.

 

Reszte mógłbym porozdawać, a jakby coś zostało to fajnie.

 

Oczywiście nie chciałbym słyszeć o inwestycjach, akcjach, lokatach i obligacjach.

Nie dalbym już temu złodziejskiego państwu ani złotówki

A poza tym kto mi zagwarantuje że jakiś konflikt zbrojny , zmiana systemu lub sztuczny kryzys nie spowodowałby przepadku kasy na rzecz państwa?

Tak już bywało. Np na Kubie

nacjonalizacja wszystkich depozytów bankowych.

Zamieniłbym częśc kasy na dolary-ta waluta nigdy nie padnie patrząc na postępującą hegemonię państwa produkującego dolary.

Do "słoików" i do lasu.

Po co "inwestować" "obligować" czy " lokatować".

Skoro tak czy siak starczy.

Aha -w ramach hobby otworzyłbym jakiś sklep z instrumentami i sprzętem muzycznym, studio nagrań

Jakby się kręciło- fajnie.

Jak tylko zysk pokryłby koszty-też fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zabawniej by brzmiało - WYZDROWIAŁEM! Prima Aprillis. :mrgreen:

 

hehe :lol:

 

A co do wygranej jak bym wygrała, to pomogła bym ludziom z forum którym się żyje biednie. Dlatego, że ludzie często pomagaja osobom/ dzieciom kalekim, chorym fizycznie. A świat zapomniał o takich ludziach jak my, nasze problemy są bagatelizowane, czesto pomijane i nieważne. A cierpimy najbardziej. Wiele osób miało próby samobójcze, część osób juz odeszła z tego świata. Nasz kraj powinien się bardziej zaintersowac problemami psychologicznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, może pod wpływem impulsu, ale ja gdybym wygrała to raczej zachowałabym to w tajemnicy i najwyżej podzieliła się tą wiadomością(a może i nie tylko) z najbliższymi :P

Przynajmniej na początku. Zresztą...pomarzyć sobie można :105:

To znaczy tylko że masz rozum w głowie. Wierz mi, jest mnóstwo oszołomów którzy od razu by się chełpili, jak nie samą wygraną to co to oni sobie nie kupili. drogie samochody telefony super markowe ciuchy za parę tysięcy, biżuteria. Niektórzy nie mają za grosz samokontroli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jakbym wygrał to bym nikomu poza najbliższą rodziną nie powiedział, stado sępów znajomych których wcale nie mam i dalsza rodzina zleciała by się na żery. Starłbym się nie epatować bogactwem może w ogóle bym się z Polski wyprowadził w jakieś cieplejsze miejsce. I najważniejsze nigdy w życiu bym nie musiał pracować ale to tylko marzenia po szanse są jedna do ileś tam milionów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×