Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Abbey, wiem jak to jest gdy husta tak mocno. Też czesto mam te hustawy masakra.

Myślę, że tak. jeśli boje się tej rzeczywistoci, jeśli nie potrafię się odnaleźć wśród ludzi, a dobrze mi z takimi którzy rozumieją to myślę ze to moze byc wyjscie.

 

tahela, tak ośrodek leczenia zaburzeń i nerwic w Suwałkach. Bardzo ładnie usytuowany i zajęcia do 15, a później róbta co chceta oraz przepustki. Po świętach jadę na rozmowę kwalifikacyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajęcia do 15, a później róbta co chceta oraz przepustki.

nie do końca chyba "róbta co chceta" :D Zwykle w takich ośrodkach jest zakaz spożywania alkoholu i uprawiania seksu. Za to się wylatuje z terapii. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Komorowie lubili się z alkomatem pod wieczór przelecieć. A wchodzenie w związki podczas terapii też jej nie służy, bo myśli się o czymś innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, hej ;)

 

slow motion, nowy podpis widzę ;) Oj tam, osobowości chyba nie masz aż tak złej...

 

-- 29 mar 2012, 17:42 --

 

sorki za OT, ale czytam i nie wierzę http://lov3.pl/Dziewictwo-na-sprzedaz-juz-od-3-000-zl-true-story-a440

Ja wiem, że to popularne w tych czasach, ale kim są dziewczyny, które tak się sprzedają i ci mężczyźni, którzy z tego korzystają... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za OT
śmiało możesz Off-topować w dziale "Off-top" :mrgreen:

 

oj tam oj tam, jak jest jakiś temat, to tak głupio się wcinać :mrgreen:

 

-- 29 mar 2012, 17:48 --

 

Mad_Scientist, a pamiętam, że była jakaś starsza babka, ale cena jakoś umknęła mej pamięci... :D

Jak mogła mi tak śmieszna propozycja wylecieć z głowy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, wiesz co o tym myślę.

 

 

swoja drogą w dzisiejszych czasach nic mnie nie zdziwi. a rozmowy w toku są wyreżyserowane, bo niekiedy takie głupie tematy się pojawiały, że aż sie nie chcę w to wierzyć.

 

Abbey, u mnie czas na zmiany.

A co do mojej osoby. Zostałam ostatnio nazwana niedzisiejszą gdy kolega, próbował zaciągnąć mnie do łózka, a ja odpowiedziałam prosto, że nie mogę :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×