Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy leki pomogły wam na objawy somatyczne?


hanca84

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Czekam na wizytę u lekarza, ale chciałabym wstępnie zorientować się w temacie zanim tam pójdę.

Nie wiem czy w ogóle mam nerwicę, ale wszystko wskazuje na to, że tak.

Mam sporo objawów, które mi utrudniają życie, typu bóle, odruchy wymiotne, niechęć do jedzenia no i lęk.

To, co przeżywam obecnie związane jest z konkretną sytuacją, ale takie nerwicowe objawy miałam właściwie od dawna, tylko słabo nasilone, różne w różnych sytuacjach stresowych i się nimi nie przejmowałam.

Teraz nie dają mi normalnie funkcjonować.

Mam Xanax 0,5 sr od lekarza 1 kontaktu, biorę go od 3 dni, bo jest mi już na prawdę źle.

Pierwsza tabletka to było jak wybawienie, zjadłam ją pod wieczór, akurat ktoś do mnie zadzwonił, przegadałam trochę czasu i po rozmowie ze zdziwieniem odkryłam, że już nic mnie nie boli ... jak ręką odjął.

Potem kolejne 2 dni brałam go już wcześniej - w pracy. I wczoraj ledwo siedziałam z otwartymi oczami, nie mówiąc już o tym,żeby coś zrobić.

Czy to jest dobry lek dla mnie? Najgorsze jest to, że wczoraj mimo, że go zjadłam lęki i tak mnie dopadły.

Kolejna sprawa, że boję się uzależnienia .. chciałabym się wyleczyć szybko i skutecznie, pracować nad sobą, nie chcę się rozczulać nad sobą, nie chcę tej nerwicy, chcę normalnie żyć. Muszę pracować, nie mogę iść na L4, bo ja właśnie boję się siedzieć sama w domu.

Czy jest jakiś lek, który mi pomoże?

Dodam, że mam mega niskie ciśnienie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×