Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

ja chciałam usunąć konto, bo chciałam nie wchodzić na forum, a nie umiałam się powstrzymać, ale u nas to jest tak, że jak chcę odpocząć to chłopak mi blokuje strone przez "kontrolę rodzicielską" jak chce wejść to go proszę o odblokowanie :mrgreen::mrgreen:

no ale nie każdy ma możliwość taką więc usuwa..a potem wraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja musiałam założyć nowe konto, bo zapomniałam hasła do starego. Ale ogólnie

nie lubie tak nagle usuwać konta, co najwyżej kiedy wychodze z choroby, to rzadziej tutaj zaglądam.

Ale aktualnie nie potrafie porzucić kochanego forum i WAs :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce z jakiegoś powodu ograniczyć dostęp to forum, to wystarczy zmienić hasło do konta.

 

1) Wprowadzić na chybił trafił na klawiaturze jakąś losową kombinację liter, cyfr i znaków specjalnych, później przekopiować ją z pola "Nowe hasło" do pola "Potwierdź hasło" przy pomocy LPM (zaznacz) -> PPM -> kopiuj -> wklej (albo ctrl+c, ctrl+v), puścić nowe hasło w niepamięć. A w razie potrzeby powrotu na forum skontaktować się z administratorem via mail, albo przez kogoś z użytkowników forum (są prywatne kanały komunikacji typu fejs, gg etc.) i poprosić o wysłanie linku aktywacyjnego na e-maila i zresetowanie hasła do konta.

 

2) Poprosić jakąś bliską, zaufaną osobę o zmianę hasła do konta i niewyjawianie go do czasu gdy nie zaistnieje potrzeba powrotu na forum.

 

Można też poprosić administratora/moderatora o bana na IP (jeśli ktoś ma stałe IP), a w razie potrzeby powrotu na forum wejść na forum przez proxy i poprosić admina/moda via pw o zdjęcie bana na IP. Można zablokować dostęp do forum z poziomu przeglądarki itnernetowej (biała/czarna lista), albo z poziomu systemu Windows (Hosts).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×