Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

polakita, zakolejny zgryzliwy off-top zarobisz ostrzezenie

 

Wiesz co Amon ? Ty sam jesteś okropnie zgryzliwy i nie uznający niczyjego zdania i innej opinii niż Twoja .....

 

Chyba nie do konca przeczytalas prosbe Moderatorki i moja o niekontuownie off-topu w temacie do tego nie przeznaczonym. Trzeba bylo napisac to na PW, a nie robic bajzel w temacie. Masz ostrzezenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, zakolejny zgryzliwy off-top zarobisz ostrzezenie

 

Wiesz co Amon ? Ty sam jesteś okropnie zgryzliwy i nie uznający niczyjego zdania i innej opinii niż Twoja .....

 

Chyba nie do konca przeczytalas prosbe Moderatorki i moja o niekontuownie off-topu w temacie do tego nie przeznaczonym. Trzeba bylo napisac to na PW, a nie robic bajzel w temacie. Masz ostrzezenie.

 

A wiesz co mi po tym Twoim ostrzeżeniu? Tyle samo co po zeszłorocznym śniegu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, dobra, ale ten Twój komentarz jest zbędny tak naprawdę. jest taki wątek "jesteście zadowoleni z tego forum?"

tutaj jest trochę inny tytuł.

proszę się trzymać tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami ludzie uciekają z forum bojąc się właśnie braku akceptacji i tych zgryźliwości które tu panują. To co napisała Polakita jest jak najbardziej słuszne - może niech modzi kłócą się w swoim własnym podforum.

 

Z drugiej strony sytuacja jest taka, że wszyscy mamy tu jakieś zaburzenia. Niektórzy uciekają z forum/zmieniają nicki. Inni nie tolerują takiego braku akceptacji, zgryźliwości. Ale i admini nie są najęci ze zdrowego świata i też są ludźmi. Często robią głupie rzeczy. Może wszyscy i userzy i admini powinni mieć więcej toleracncji - a mniej by było osób które zniknęły z forum i nie wiadomo co z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafal chcial zeby pisac do niego na PW jezeli to co sie dzieje w tym watku wybiega poza regulamin, napisalem i on mnie po prostu olal

JEZELI ADMINISTRATOR TAKIEGO FORUM SIE TAK ZACHOWUJE NALEZY UDZIELIC ROWNIEZ JEMU MINIMUM OSTA

a tak na prawde nie jest wlasciwym czlowiekiem na wlasciwym miejscu!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z miłą chęcią wspomnę o Piotrze. Po wrzuceniu go z forum, zaczął się zjazd w dół i skończyło na czym skończyło. Jeśli Arnold (lub inny funkcyjny) jest na tyle tępy, że nie dostrzega skrajnych przypadków, które życia ogranicza się do: łóżko-kibel-forum, to mając trochę oleju w głowie, mógłby domyśleć się, że coś może się stać. Tzn. to jest tylko głupie forum, ale nie wiem czy wiecie, że to nie 1 osoba, dla której ban był początkiem końca. Może zmieńcie to forum. Np dla bisexów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczcie ta glupia krucjate przeciwko niewinnym ludziom moderatorom.To byla decyzja Piotra a teza stawiana przez niektorych ze stalo sie to przez. Wyrzucenie z forum(na ktore notabene pewnie zasluzyl bo nikt nie wylatuje za nic) jest niedorzeczna.Rozumiem cierpienie osób którym On był bliski,ale głupiej krucjaty przeciwko innym ludziom juz nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty dzida napisales 2 posty i masz juz ostrzezenie....nienormalny jestes?????!wypisujesz bzdury!nie widzisz tytulu watku?? A ktos ,mnie oswieci czemu halenore tak zniknela?lubilem ja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×