Skocz do zawartości
Nerwica.com

Leki a sex. Wątek zbiorczy


Sertralina

Rekomendowane odpowiedzi

A słyszeliście coś może o wyciągu z korzenia lukrecji?

Tutaj ktoś opisuje jak bardzo mu pomogła terapia tym specyfikiem:

http://www.dr-bob.org/babble/20101203/msgs/972934.html

W Polsce można kupić 30 kapsułek po 220mg za mniej niż 15zł.

Jako, że moje problemy z libido trwają już bardzo długo, powoli zaczynam myśleć o ziołach tego typu.

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sulpiryd może jakoś działać w kwestii libido?

 

"(...)działającym przez wybiórcze blokowanie receptorów dopaminergicznych D2 w ośrodkowym układzie nerwowym." -> czyli jest antagonistą, dobrze rozumiem? Czy w takim razie może pogłębić problem niskiego libido?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chęci to ja mam, tylko przyjemności w trakcie nie mam.

Czy na to też dopamina?

Mam tak samo! Wielkie chęci, podniecenie, a przyjemności z seksu żadnej.

Chyba jednak mamy trochę inaczej, bo ja mam też trudności z podnieceniem się i z tym wiążę brak przyjemności z seksu.

Reasumując, mam ochotę na seks, ale jak przychodzi do pieszczot to wcale mnie to nie podnieca i nie nakręcam się,

a wręcz przeciwnie podniecenie (które początkowo występuje w minimalnym stopniu) opada do zera i nawet,

jeśli uda mi się utrzymać wzwód to i tak przyjemności z tego żadnej nie mam.

 

Co więcej, mój psychiatra powiedział, że niestety nie może mi w tej kwestii pomóc... :(

 

Co robić?

 

Chyba spróbuję tej kuracji z korzenia lukrecji (co mi więcej zostało?)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Otóż mam problem z erekcją. Biorę od 3 lat seronil (20mg) i lerivion(ale jak nie mogę zasnąć tylko). Wcześniej nie było problemu. Odkąd poznałem dziewczynę to zaczeło mi to przeszkadzać i jest to duży problem:((. Gdy się podniecam jest dużo płynu ejakulacyjnego i penis jest miękki:((. Czy podczas brania seronilu też tak macie ? I jak skutecznie go odstawić ?raz już próbowałem brałem po 10mg i się żle poczułem:( Czekam na opinie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U niektórych pacjentów mogą wystąpić działania niepożądane, takie jak:

- obniżenie libido

- zaburzenia czynności seksualnych, zaburzenia erekcji, opóźnienie lub brak ejakulacji, brak orgazmu

 

Po zaprzestaniu terapii zanotowano przypadki zespołu odstawiennego.

 

Musisz to przetrwać. Kup sobie w aptece za kilka zł. przecinak do tabletek. Najpierw zejdź na 10mg, później na 5mg, później bierz np. ćwiartkę co drugi dzień. I w końcu odstaw całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

gospodarkę hormonalną mam w normie, boostery testosterony zatem nie pomagają. Yohimbina powoduje lęki i też nie działa, L-argina nie działa, Wellbutrin i trazodon też. Mam praktycznie zerowe libido i zaburzenia erekcji (problem z utrzymaniem wzwodu) oraz przedłużony czas refrakcji. eż tmoklobemid, który również nie działa. Idę w czwartek do psychiatry - myślałem o pirybedylu - agoniście dopaminy - tylko nie wiem co z lękiem - przy przyjmowaniu wellbutrinu czułem się paskudnie. Głównym problemem jest stres i natręctwa myślowe - że mi nie stanie. Mam tak od pierwszego razu z obecną dziewczyną a w zasadzie już narzeczoną. Wiagra działa na erekcję jednak jakoś nie widzi mi się brak spontanicznego seksu..Może to też PSSD po nagłym odstawieniu paroksetyny? Chociaż o dziwo podczasj jej przyjmowania mimo, że dłużej dochodziłem i więcej czasu zajmowało osiągnięcie wzwodu - wszystko grało należycie - penis nie flaczał.. jakieś pomysły? Myślałem też o coaxilu lub lamotryginie ponieważ mam patologiczny zapis eeg i taka propozycja padła ze strony psychiatry. Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam,

 

Skipper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukas, po Seronilu też tak miałem, spoko, nic sie nie martw. Potrzeba trochę czasu, nie piszesz nic o tym jak długo go brałeś,być może pomimo odstawienia utrzymuje się jeszcze jakieś stężenie w organizmie. Po jakimś czasie powinno wszystko wrocić do normy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, wypowiem się pomimo, że jestem baba :-P

ja brałam seronil dość krótko, w porównaniu z takim anafranilem (<3) i muszę przyznać, że łóżkowo to był jeden z najgorszych okresów - podniecenia - zero, chęci - też zero, o orgazmie nie wspominając (takie coś istnieje? Przez pół roku nie). Przestałam jakieś 2-3 tygodnie temu i powoli wszystko wraca do normy. Niestety nic mądrego o odstawieniu nie mogę powiedzieć, bo ja zwykle nie bawię się w schodzenie do coraz mniejszych dawek, tylko od razu przestaję. Mój organizm to jak na razie twardziel. Więc raczej nie masz co się martwić, wszystko będzie ok, prozak pół USA wcina i jest ok :-).

Jeszcze do leków zaburzających funkcje seksualne dodam sulpiryd (fuj fuj fuj), ale to tak na marginesie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×