Skocz do zawartości
Nerwica.com

Złe myśli


szczypszczyp

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie to nie wiedziałam, gdzie założyć ten temat.

Od dłuższego czasu borykam się ze złymi myślami, które mnie przerażają. Ogólnie ludzie dookoła mnie znają jako spokojną, wyciszoną osobę, ale tak naprawdę czuję się jak w pułapce i w miejscach publicznych nie mogę poczuć się nigdy swobodnie, nie mogę się rozluźnić i przestać się chować. W domu mogę coś podrzeć, pokrzyczeć, popłakać.

Gdy nie mogę się wyżyć fizycznie, wyżywam się na innych w myślach. Normalnie ich... morduje. Często aż mi się ręce od tego trzęsą, cała w środku kipię.

I to jest coraz realniejsze. Boję się, że któregoś dnia wcielę w życie moje "plany". Wstydzę się tego i nie mogę pozbyć się tego odruchu. Nieważne czy lubię tę osobę, znam albo nie, jak ktoś mi nadepnie na odcisk, wyśle dziwne spojrzenie, nie spodoba mi się (nawet jeśli nie jest temu winien), o każdym mogę mieć takie myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może być nerwica natręctw, objawiająca się nachalnymi, niechcianymi obrazami i wyobrażeniami, które im bardziej chcesz od siebie odrzucic tym łatwiej do Ciebie wracają. Poczytaj w necie albo tu na forum o nerwicy natręctw - wiedza pomaga, wiem to własnego doświadczenia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×