Skocz do zawartości
Nerwica.com

Plany, marzenia, cele...


Misiek

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, naczytałem się o chorobach tropikalnych i za cholerę teraz nie pojadę do wymarzonych miejsc :lol::lol::lol:

 

Ale spokojnie, szczepionka na malarię i dengę ponoć jest in progress (obie w III fazie są, przy czym na dengę ma być w 2015 r już), co niezwykle mnie cieszy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzenie? No cóż, może to nie jest zbyt optymistyczne, ale przede wszystkim umrzeć. Poza tym mam tam jakieś pragnienia, zdać maturę, dostać się i ukończyć studia, znaleźć kogoś, kogo pokocham i kto mnie pokocha, założyć rodzinę, pisać książki...

 

możesz śmiało nazwać się szczęściarą - Twoje marzenie prędzej czy później na sto procent się spełni. Nie to co moje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schudnąć! Ale to akurat jest w toku :mrgreen: , dopełnić sumienia i wypisać się z Kościoła, mentalnie dorosnąć. No i znaleźć czas na to wszystko, na co teraz go nie mam przez komputer :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał doprowadzić się do takiego stanu, żebym potrafił spać tylko 8 godzin, a po przebudzeniu od rana do wieczora, móc się zajmować czymś konstruktywnym, a nie ciągle marudzić i leżeć w łóżku.

Dokładnie, dokładnie i jeszcze raz dokładnie chcę tego samego...i nie mam pojęcia dlaczego to jest takie trudne :(

Wczoraj np. postanowiłem sobie, że pobiegam z psem, skończyło się na tym, że poszedłem jedynie po fajki do sklepu. Już kij z tym, że miałem rzucić palenie... :? A jeszcze lepsze jest to, że chcę tego, a mimo to nie robię nic innego teraz jak właśnie marudzę....no i jak patrzę na swoją stopkę to już w ogóle ch*j mnie strzela....AAAAAA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×