Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pożegnanie


Gość sabina16

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czym wy się przejmiecie, to tylko próba samobójcza, samobójcy podobnie jak psychopaci zawsze mnie bawili i fascynowali. Zamiast tworzyć sobie jakieś wyimaginowane problemy cieszcie się spektaklem.

 

Ponad to ludzie po skrajnych emocjach z reguły są niezwykle zmęczeni, więc to nie dziwne, że w końcu usnęła. Równie prawdopodobne, że już nie żyje, co w sumie nie byłoby ciekawe, bo jej umysł jest piękniejszy gdy jest żywa niż martwa.

 

A więc pamiętaj, moja Droga Sabino, świat jest lepszy z tobą żywą niż rozkładającą się, chciałbym więc aby ten stan się utrzymał w mocy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dziwi mnie, że temat ma już 8 stron, a trzeci góra czwarty post powinien być już faktem wezwania policji/karetki.

 

Co innego jest "nie mam już siły, chciałbym się zabić", a co innego otwarte nawiązanie do próby samobójczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,ze cierpi ale gdybym np za kazdym razem kiedy mam ochote sie zabic pisal o tym na forum...cała Administracja bylaby zajeta ratowaniem mnie..?

Uwazam ze jak ktos zamierza popelnic samobojstwo to to robi

albo pisze na forum by przykuc uwage innych do siebie co jest

nieodpowiedzialne bo tak sa tu ludzie chorzy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii, to było wołanie o pomoc...

 

Sabina napisała mi smsa z którego wynika że jest "ogarnięta" na tyle by wiedzieć co się wokół niej dzieje. Miejmy nadzieję że niebawem pojawi się na forum i uspokoi nas całkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem co to było...bralem w tym udział od poczatku....

Tyle ze za wiele zdrowia mnie to kosztuje aby sie nie zdenerwowac

wynika to z troski...wiem ze Pw odbiera...ale zaczekajmy moze do kogos sie odezwie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo dziewczyna głupia, wprowadza administracje w duży problem - Ci mają prawnie obowiązek poinformować o tym jak najszybciej i tu przekonywanie nie ma sensu, bo jeżeli coś się stanie to odpowiedzialność spada na administracje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och, przepraszam chciałem spróbować empatii, ale chyba nie wyszło.

 

Co do leczenia, to dopiero zaczynam, jednak tylko urojenia i omamy, zaś deficytów emocjonalnych na razie nie. Jeśli nie podoba wam się moja wypowiedź, to możecie usunąć, ale ja staram się pocieszyć samą zainteresowaną i zwrócić wam uwagę, że zaczęliście ją strasznie dziwnie traktować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję wstrzymać się od oceniania. Zrobiła co zrobiła, widocznie potrzebowała chociażby zainteresowania właśnie. Każdy z nas ma za sobą podobne "akcje", więc bądźmy wyrozumiali. Nie zrobiła tego dla zabawy, a gdyby była w dobrej kondycji psychicznej i byłaby w stanie trzeźwo ocenić to po prostu sytuacja takowa by nie zaistniała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aoi, tym się zgodzę, pojawiają się zbyt głupie komentarze, które tylko zaszkodzą.

 

L:), sorry ale to nie jest talk show że sobei będziemy dyskutować, nie masz nic lepszego do roboty? Co Ci po tym? :roll:

To nie temat do dyskusji, czy zrobiła słusznie czy nie..

również uważam, że temat powinien zostac usunięty bo robi się nieprzyjemnie i nikomu to nie pomoże, a może bardzo zaszkodzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och dokładnie, to jest to, o czym pisałem już wcześniej, osoba, która pisze o tym na forum z pewnością ma cel jakim jest znalezienie zainteresowania i pomocy od innych, to zupełnie naturalne, że sięga po coś, co jest dla niej deską ratunkową. Moim zdaniem dobrze zrobiła, bo w ten sposób dała sobie czas na zastanowienie nad tym, co planuje zrobić w efekcie uniknęła największego błędu w życiu.

 

Zaś komentarze, szykanujące ją, że postawiła kogoś na nogi, są żałosne i bezsensowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×