Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zamiast "zaraz zemdleję" - Klub Pozytywnej Odmiany


Atkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga! Reaktywacja temaciku niezbędna! Zauważyłam, że odkąd został zaniedbany większość moich znajomych popadła w stan wstrzymania (ujete delikatnie) :P Człowiek nie może cały czas pisać o dolegliwościach i chorobach, bo zapewni sobie szaleństwo! Tutaj oderwijcie się na chwilę od przygnębienia i piszcie o czym chcecie, byle na wesoło :mrgreen: Wyobraźcie sobie, że zamiast przed komputerem, siedzimy w kafejce przy małej czarnej i sobie plotkujemy. Fotele są wygodne, miekkie. Można się rozłozyć, wyciągnąć nogi (bez złych skojarzeń) i dać się ponieść przyjemności relaksu :mrgreen: Mmmm.....

Mam nadzieję, że z niedługo więcej czasu bedziemy poświęcać na przyjemności a mniej na zamartwianie się.

To co? Idziemy na duże latte z bitą śmietanką? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z moją wyobrażnią jest calkiem calkiem :mrgreen: ,, Janie prosimy o kartę meni"

Atkaa jak sądzisz może zamówimy tamta salę .............o tam w głębi .patrz ogromny stoł z tyloma kszesłami siedzacymi, zdaje się że dzisiaj i na łykend sporo nas tu będzie a ,,Jan będzie donosił, donosił nam pyszności" .........Zapowiada się super spotkanie...........hyyy..........skoro nie mozna potańczyć...........to może by tak jeszcze jakiej muzyki posłuchać..................

Ooooooooooo patrz ktoś wchodzi.

Witaj,.........witaj............. tu jesteśmy........................... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro nie mozna potańczyć...........to może by tak jeszcze jakiej muzyki posłuchać..................

COOOOO? TANCZYC NIE MOZNA???? PFFFFFFF :shock:

JANIEEEEEEEEEEEE! Prosze rozłozyć parkiet! Będę tańczyć z wiatrem :mrgreen: (tylko żeby mi jakieś latino puścili, co bym się mogła rozkręcić) :mrgreen: O i szafa grająca!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UUUUUUUUUUUUUuu Atkaa jakie poczucie rytmu. Jesteś niesamowita. Czy tak aby nie bralaś ostatnio udział w tańcu z gwiazdami. Tańczysz jak prawdziwa gwiazda. :lol:

Jak szaleć to szleć :mrgreen:

Patrz, patrz tam w rogu siedzi kilka osob, .............wyglądają jakby byli nieśmiali czy coś :mrgreen:

E..............oni chyba tylko tak udają, nie wierzę przecież tacy otwarci są na foryum. Nie, to chyda jacyś obcy..Muszę podejśc bliżej i im sie przyjżeć kto to jest. To Tak zawsze ze mna jest jak zapomne zalożyc na nos okularow ślepa jestem jak kret. :mrgreen:

Ale jest cudownie, łapmy chwilę .................. :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×