Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KRAKÓW]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zaś poszukuje w miarę taniego psychiatrę - który po usłyszeniu mojej historii będzie kontynuował leczenie i przepisywał mi Xanax/Clonazepam/Stilnox/Relanium itd. Zna ktoś takiego? Może być też trochę drożej, ale wtedy na 100% z kilkoma lekami chce wyjść. Może być kobieta, aczkolwiek facet bardziej jest "przepisujący". I koniecznie jakiś młody - bo te stare psychiatry to nie chcą przepisywać. Ale jak znacie starego przepisującego też biorę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Zapraszam do mojego gabinetu w Krakowie!

Pomagam osobom cierpiącym na depresję, nerwicę, zaburzenia odżywiania i zmagającym się z kryzysami, problemami emocjonalnymi, życiowymi, rodzinnymi.....

 

Jeśli:

• Cierpisz z powodu lęku, niepokoju, napięcia emocjonalnego

• Czujesz się zmęczony, zniechęcony, nieszczęśliwy,

• Dręczą się natrętne myśli, czynności lub fobie,

• Cierpisz z powodu wahań nastroju,

• Jesteś zestresowany i przeciążony trudnościami codziennego życia

• Odczuwasz brak poczucia satysfakcji z życia,

• Masz trudności w relacjach interpersonalnych,

• Masz trudności w podejmowaniu decyzji, rozwiązywaniu swoich problemów,

• Przeżywasz kryzys spowodowany różnymi sytuacjami życiowymi,

• Jeśli poszukujesz swojej tożsamości lub pragniesz zmienić coś w swoim życiu

Zapraszam do mojego gabinetu - razem spróbujemy znaleźć rozwiązanie Twoich problemów, odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania

 

• Jeśli potrzebujesz porady psychologicznej, chcesz się skonsultować w jakiejś sprawie dotyczącej zdrowia psychicznego, niepokoi się zachowanie Twoich bliskich, chcesz dowiedzieć się jak postępować z osobą z dysfunkcjami lub zaburzeniami natury psychologicznej zapraszam na konsultację.

 

Obecnie polecam e-poradę w promocyjnej cenie!

 

Zapraszam Cię także do stworzenia i przeanalizowania swojego genogramu!

 

Kontakt:

Barbara Szczukin

www: http://gabinet-psychoterapii-przystan.blogspot.com/

e-mail: gabinet.ostoja@gmail.com

tel.: 502-425-081

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chiha

powiesz coś więcej o tej pani? W jakim jest wieku, w czym się specjalizuje( z jakim typem problemu przyszłaś do niej)? Ile kosztuje wizyta?

 

po 40-stce.

leczy zaburzenia jedzenia, osobowości i nerwice. prowadziła grupę, w której uczestniczyłam, jej wnioski i komentarze to po prostu były dla nas wszystkich wielkim: WOW. mega inteligentna, spostrzegawcza a przy tym ciepła kobieta.

wizyta to koszt bodajże 80 zł, ale wydaje mi się, że jest też możliwość terapii na NFZ. zadzwoń pod numer /12/ 424 81 81 / 424 87 18 i zapytaj. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

err, ech, nie będę zmyślać, że mam ADHD. :? Chcę to dostać na hipersomnię, bo faktycznie mi towarzyszy, ale żaden lekarz jeszcze nie wpadł na to, żeby mi to przepisać. A nie chcę im tego sugerować, bo mam narkotyki w wywiadzie i wyjdzie na to, że chcę coś wyłudzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeśli doświadczasz trudności emocjonalnych, przechodzisz kryzys, czyjesz się przytłoczony/a problemami w pracy lub w domu, albo pragniesz lepiej poznać i zrozumieć siebie, zapraszam do swojego gabinetu.

 

Jestem psychologiem i psychoterapeutą. Ukończyłam liczne szkolenia i kursy z zakresu pomocy psychologicznej, edukacji i wychowania dzieci oraz przygotowania i prowadzenia szkoleń. Oferuję konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną dorosłych oraz konsultacje dla rodziców.

 

W ramach psychoterapii oferuję pomoc w następujących obszarach:

- aktualne problemy w życiu zawodowym i osobistym,

- problemy w związkach,

- obniżony nastrój, depresja, zaburzenia lękowe i nerwicowe,

- zaburzenia odżywiania,

- zaburzenia związane ze stresem

- problemy związane z utratą (rozstanie, śmierć bliskiej osoby)

 

Zapraszam do kontaktu:

Gabinet psychologiczno-psychoterapeutyczny

Agnieszka Bożek

ul. Żuławskiego 11/3

31-145 Kraków

Telefon: +48 662 363 222

E-mail: gabinet@onet.com.pl

www.gabinet-psychoterapeutyczny.com.pl

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

err, ech, nie będę zmyślać, że mam ADHD. :? Chcę to dostać na hipersomnię, bo faktycznie mi towarzyszy, ale żaden lekarz jeszcze nie wpadł na to, żeby mi to przepisać. A nie chcę im tego sugerować, bo mam narkotyki w wywiadzie i wyjdzie na to, że chcę coś wyłudzić.

 

To powiedz to prywatnemu, że takie leki otrzymywałaś. Przecież tam nie będzie miał informacji o żadnym innym wywiadzie.

 

Czy ktoś mi poleci dobrego psychiatrę w ramach NFZ? I do którego są w miarę przystępne terminy?

Dr Chmielewski polecany już wiele razy. Do innych się w tydzień dostaniesz, ale bez frazy "dobrego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrobiłem, znaczy w sumie narazie nic nie zrobiłem, jestem studentem w Krakowie i narazie w poniedziałek idę zarejestrować się do przychodni na Babińskiego do jakiegoś psychiatry (czeka się około 2 tyg max), nie chce żadnych leków bo się ich boję chcę tylko diagnozę i skierowanie do psychologa. Kogo polecacie w Krakowie w ramach nfz ? Może być w sumie też nie z nfz ale jak terapia będzie trwała długo to mój budżet tego na bank nie wytrzyma :zonk: Nie wiem dlaczego ale szukam chyba kobiety, która upora się z moja nerwicą :( Będę wdzięczny za namiary :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dla zastanawiających się nad wizytą u psychoterapeuty polecam Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju w Krakowie . Ośrodek prowadzą doświadczone osoby, które pracują w nurcie Psychodynamicznym. Psychoterapeuci należący do zespołu poddają się regularnym superwizjom u certyfikowanych Superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Więcej informacji dotyczących tematu Psychoterapia Kraków oraz Psycholog Kraków można znaleźć na stronie internetowej Ośrodka Psychoterapii i Rozwoju. (link poniżej).

 

Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju w Krakowie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×