Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Asia włącz zagłuszacz ;) Do niedawna miałem tak, że każde uderzenie "przykrych osób" rozpamiętywałem w sobie. Ostatni raz w niedzielę trwało to wyjątkowo krótko, postarałem się tym nie przejmować. Nie wiedziałem, że dojdę do takiego poziomu ;)

Jakie są Twoje myśli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmęczonyyy, ]

Cześc i co tam dziisaj, jak samop-oczucie , wczoraj miałeś doła strasznego , ja tez zreszta dziisaj tak sobie u m nie a u Ciebie jak, lepiej napisąłeś ze żyć nie chesz , umrzeć też nie i jest ci xle bardzo z tym?

a jak dziisaj u mnie na wieczór znowu jakies przygnebienie, al eja tak mma na wieczór mn ie dopada cześciej. Jak dziisaj lepiej ,co chociaz moze troche lepiej, tulam.

 

-- 29 lis 2011, 21:04 --

 

Transfuse,

Mojwe mysli smutne, nostalgiczne chyba muzykę puszcze moe youtube.Przy zagłuszaczu zasypiam czuję sie tak jakos lepiej wtedy.Kiedyś musiałam miec cisż ei spokój zeby zasnąc teraz spokój pozostał, ale cos musi mi mowic bo inaczej ze spania nici.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmęczonyyy, ]

Cześc i co tam dziisaj, jak samop-oczucie , wczoraj miałeś doła strasznego , ja tez zreszta dziisaj tak sobie u m nie a u Ciebie jak, lepiej napisąłeś ze żyć nie chesz , umrzeć też nie i jest ci xle bardzo z tym?

Z komórki piszesz?

Lepiej, zdecydowanie, często jak próbuję się wyspać i pośpię za długo to mam duże huśtawki nastroju. Dziś mało spałem.

A co do życia, zobaczymy, to nie takie proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, zaraz napiszę tylko brat wziął mi telefon

martwię się

ze dwa dni Kasi nie było,a to niepokojące bo zawsze była

 

 

ogląda ktoś ekspres reporterów?ciekawe sprawy dziś

 

-- 30 lis 2011, 00:00 --

 

samara22, Kasieńko

30946.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, śniłaś mi się dzisiaj, więc wiem, że nie mogłaś jednocześnie spać i przebywać w moim śnie. Nie masz co w nocy robić tylko mnie nawiedzać? :mrgreen:

 

Jacuś, postaram się już Ciebie nie straszyć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×